Windows Phone 7: Microsoft potwierdził producentów, wyciekły nazwy smartfonów HTC

Windows Phone 7: Microsoft potwierdził producentów, wyciekły nazwy smartfonów HTC

Windows Phone 7: Microsoft potwierdził producentów, wyciekły nazwy smartfonów HTC
Karolina Adamus
23.07.2010 08:45, aktualizacja: 23.07.2010 10:45

Każdy, kto uważnie śledzi wiadomości na temat nowej odsłony systemu operacyjnego Microsoftu, orientuje się, których producentów telefony zobaczymy z Windows Phone 7. Dookoła smartfonów krąży wiele plotek. Amerykańska firma potwierdziła jednak ostatecznie, z którymi producentami będzie współpracować. Jednym z nich, jak można się było spodziewać, będzie HTC. Tajwański producent zdradził na Twitterze nazwy swoich nowych smartfonów.

LG Panther, Dell Lightning, HTC Mozart, HTC Mondrian. O tych modelach słyszeliśmy już wiele. Są to pierwsze smartfony, które mają wejść na rynek komórkowy wyposażone w nową wersję systemu Microsoftu. Wczoraj firma potwierdziła oficjalnie, z którymi producentami będzie współpracować. Do listy, na której już wcześniej znaleźli się Asus, Samsung i LG, dołączyły firmy Dell i HTC.

Firma z Redmond oświadczyła, że ma zamiar przedstawić swoim klientom wszystko to, co ludzie cenią w Androidzie i iPhonie. Jednocześnie Microsoft zaznaczył, że nie chce podkradać użytkowników innych systemów.

Windows Phone 7 ma wejść na rynek jeszcze przed końcem tego lata. Smartfony z systemem mają pojawić się w różnych krajach do końca 2010 roku.

W Sieci pojawiły się nieoficjalnie nazwy przyszłych smartfonów HTC, firmy, która znalazła się na liście współpracujących z Microsoftem producentów. Użytkownik o nazwie Conflipper zamieścił na Twitterze wiadomość, w której podaje, że następnymi telefonami przedstawionymi przez HTC będą:

  • HTC Salsa, HTC Swing, HTC Tango - prawdopodobnie z systemem Windows Phone 7
  • HTC Motion, HTC Maestro, HTC Blitz, HTC Sage, HTC Vienna

Źródło: TwitterUnwired View

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)