Windows Phone 7 na HTC HD2 [wideo]

Windows Phone 7 na HTC HD2 [wideo]

HTC HD2 Windows Phone 7
HTC HD2 Windows Phone 7
Tomasz Hamryszak
07.11.2010 21:25, aktualizacja: 07.11.2010 22:25

Spór na linii HD2 - Windows Phone 7 trwa od bardzo długiego czasu. Nawet oficjalne oświadczenie Microsoftu stwierdzające, że żaden wcześniejszy smartfon pracujący na Windows Mobile nie obsłuży nowej siódemki, nie powstrzymało programistów przed sprawdzeniem tego.

Na tym popularnym smartfonie gościły już takie systemy, jak Ubuntu, Windows XP czy Android, a teraz przyszła kolej na najnowsze dziecko Microsoftu. Jeden z użytkowników forum XDA nagrał krótki filmik prezentujący działanie tego systemu na swoim urządzeniu:

Jak widać na załączonym klipie, system działa bardzo sprawnie i bez żadnych spowolnień. Klawisze, które podobno były największą przyczyną braku kompatybilności ze starszymi modelami, działają bez zarzutów. Autor filmu udowodnił, że również wyświetlacz jest w pełni sprawny, o czym świadczy działający Multi-Touch podczas przeglądania zdjęć.

Jak użytkownikom forum udało się zainstalować Windows Phone 7 na HTC HD2? Tego jeszcze nam nie zdradzili, jednak mamy nadzieję, że nie jest to fake. Tych do tej pory widzieliśmy już kilka...

Aktualizacja:

W międzyczasie w sieci pojawił się kolejny klip, lecz tym razem nieco dłuższy. HTC HD2 z nowym systemem wygląda na w pełni sprawnego:

Źródło: posketnow

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)