Windows Phone 7 wygrywa trzy nagrody w konkursie IDEA 2011

IDEAWP7 | fot pocketnow.com
IDEAWP7 | fot pocketnow.com
Bartosz Dul

19.09.2011 14:40, aktual.: 19.09.2011 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczoraj ogłoszono wyniki konkursu IDSA (Industrial Designers Society of America), najstarszego i największego stowarzyszenia na świecie zajmującego się designem. W zorganizowanym przez nie konkursie International Design Excellence Award (IDEA) trzy nagrody zdobył Windows Phone 7.

Na imprezie system został przedstawiony jako ten, który ma wprowadzić powiew świeżości na rynek smartfonów i być rozpoznawalną marką pośród użytkowników.

Windows Phone 7 wygrał w trzech dziedzinach: People's Choice Award, Best In Show i Interaction. Zespół designerów Windows Phone 7 podziękował na Twitterze głosującym za zwycięstwo w najważniejszej, pierwszej kategorii.

Podziękowania Microsoftu na Twitterze
Podziękowania Microsoftu na Twitterze

Microsoft w najbliższym czasie wyda aktualizację Windows Phone do wersji Mango, która wprowadzi ponad 500 zmian do systemu. Dzięki niej smartfony z WP będą mogły w pełni konkurować z urządzeniami z iOS i Androidem. Jeżeli Windows Phone zdobywa nagrody już w obecnym stadium rozwoju, to ciekawe, jak zostaną docenione jego kolejne wersje.

Moim zdaniem Windows Phone 7 zasłużenie został określony najbardziej innowacyjnym systemem na rynku. Jako jedyny jest oryginalny, podczas gdy Android, Symbian i iOS robią się coraz bardziej podobne do siebie.

Jak się Wam podoba design Windows Phone 7? Który smartfon z tym systemem jest według Was najładniejszy?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)