Windows Phone Mango umożliwi udostępnianie Internetu?

Windows Phone Mango umożliwi udostępnianie Internetu?

Windows Phone Mango umożliwi udostępnianie Internetu?
Krystian Bezdzietny
25.08.2011 09:16, aktualizacja: 25.08.2011 11:16

O nowościach systemu Windows Phone 7 Mango mówi się już od dobrych kilku miesięcy, choć cały czas wypływają kolejne informacje o nowościach. Przykładem jednej z nich jest funkcja Internet Sharing, którą odkrył w swoim smartfonie pewien użytkownik Mango 7720.68 i podzielił się z serwisem WPCentral tą wiadomością.

Funkcja Internet Sharing to nic innego jak tethering, czyli możliwość udostępniania połączenia internetowego innym urządzeniom przez WiFi. To właśnie odkrył użytkownik Samsunga Focus, który zainstalował system Mango w wersji 7720.68. Jak widać, obsługuje ona do 5 urządzeń jednocześnie.

Jednak nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca, ponieważ to, że na danym smartfonie taka funkcja się pojawiła, nie oznacza, że pojawi się na innych. Z tetheringiem w Stanach jest bardzo różnie. Operatorzy komórkowi wywierają na producentach, aby ci nie pozwalali użytkownikom udostępniać połączenia internetowego innym. Jak to będzie, okaże się już niedługo, gdy Mango oficjalnie zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym.

Źródło: wpcentral

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)