Windows Phone Mango w ciągu tygodni. Najpierw w komórkach HTC?

Mango (fot. na lic. CC; Flickr.com/by joyosity)
Mango (fot. na lic. CC; Flickr.com/by joyosity)
Paweł Żmuda

22.09.2011 13:10, aktual.: 22.09.2011 15:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że już wkrótce zakończy się oczekiwanie na aktualizację smartfonów z Windows Phone do najnowszej wersji Mango. Brandon Watson, odpowiedzialny za mobilną platformę Microsoftu, poinformował na Twitterze, że aktualizacja rozpocznie się w ciągu tygodnia lub dwóch. W jakich telefonach najszybciej?

Brandon Watson zapewnił, że oprogramowanie powinno być dostępne w ciągu tygodnia lub dwóch. Poszczególni producenci mogą chcieć dostosować je do działania na konkretnych urządzeniach. Którzy producenci zrobią to najwcześniej? Tego przedstawiciel Microsoftu nie zdradził, ale z pomocą przychodzi... niemiecki T-Mobile.

Sieć poinformowała swoich klientów, że aktualizacja do Mango zaplanowana jest już na przyszły tydzień. Początkowo nowe oprogramowanie pojawi się w smartfonach HTC. Później soft trafi do telefonów Samsunga.

Szybką aktualizacje potwierdza również australijska sieć Telstra. Jej abonenci dostaną nowe oprogramowanie najpóźniej w ciągu dwóch tygodni.

Fot. wpcentral.com
Fot. wpcentral.com

Przedstawiciele Microsoftu przestrzegają przed instalowaniem nieoficjalnych wersji oprogramowania na smartfonach.

Podczas oficjalnej aktualizacji do Windows Phone 7.5 wszystkie komórki dostaną również aktualizacje przygotowane przez producenta - pisze Eric Hautala z Microsoftu.

Przedstawiciele Microsoftu przestrzegają przed instalowaniem nieoficjalnych wersji oprogramowania na smartfonach. Warto ich posłuchać, zwłaszcza że na oficjalne oprogramowanie nie trzeba już zbyt długo czekać.

Źródło: theregisterwpcentral

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)