Play ma superpromocje, ale i tak z nich nie skorzystacie

Play ma superpromocje, ale i tak z nich nie skorzystacie
Mateusz Żołyniak

24.04.2014 19:32, aktual.: 25.04.2014 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaraz po świętach sieć Play wprowadziła wiosenne promocje. Są świetne, ale niestety nie dla każdego.

Sieć Play zaprezentowała dzisiaj kilka nowych promocji, dzięki którym można uzyskać rabaty na abonament, tanią taryfę z darmowym pakietem danych na 6 miesięcy czy nowego smartfona w niższej cenie.

Pierwsza z promocji pozwala na dokupienie abonamentu na 6 miesięcy za 9,99 zł. W jego ramach klient otrzymuje nielimitowane rozmowy w sieci Play, pakiet danych 2 GB oraz możliwość nielimitowanego korzystania z LTE do końca 2014 roku. Opłata aktywacyjna wynosi 9,99 zł. Po 6 miesiącach umowa zostanie przekształcona w umowę na czas nieokreślony, a cena abonamentu wzrośnie do 29,99 zł. Promocja ta skierowana jest do osób przenoszących numer z oferty abonamentowej innej sieci (należy okazać fakturę za usługi telekomunikacyjne przy podpisywaniu umowy) oraz tych klientów Play, którzy z siecią są już związani abonamentem.

Drugą nowością są Wiosenne Formuły Unlimited, w ramach których można otrzymać rabat na kolejny abonament do kwoty 20 zł. Zniżka nie jest tak imponująca w przypadku tańszych taryf, ale miesięczny rachunek w wysokości 59,99 zł, a nie 79,99 zł to już coś.

Wiosenne Formuły Unlimited
Wiosenne Formuły Unlimited

Z opcji tej będą mogli skorzystać klienci sieci, którzy otrzymają od niej specjalny kod. Promocja dostępna jest dla abonentów dokupujących kolejną ofertę (nowy abonament), przenoszących kolejny numer lub migrujących z oferty na kartę na postpaida. Oferty z telefonem dostępne są tylko przy wyborze umowy na 24 miesiące.

Trzecia opcja to Formuła Specjalna. Mogą z niej skorzystać osoby przedłużające umowę z siecią Play - mają one możliwość dokupienia nowej taryfy, w której ceny telefonów są obniżone. LG Swift L7 II, Sony Xperia M i Samsung Galaxy Core Plus kosztują przykładowo 1 zł (regularne ceny to odpowiednio 149 zł, 199 zł i 199 zł).

Formuła Specjalna
Formuła Specjalna

Formuła Specjalna to oferta z abonamentem za 45 zł. W jej ramach oferowane są nielimitowane minuty w sieci Play, pakiet danych o wielkości 500 MB oraz 200 minut do wszystkich, które można wymienić na 300 SMS-ów (również do wszystkich). Promocja jest ograniczona czasowo.

Play przygotował także wiosenne promocje w ofertach Internetu mobilnego: Play Online 4G LTE i Play Online dla Firm 4G LTE. Osoby wybierające te oferty mogą liczyć na 6 miesięcy z abonamentem 0 zł i nielimitowanym transferem w sieci LTE. Dostępne są one przy umowie zawieranej na 24 miesiące. Szczegóły poniżej:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Promocje fioletowych są atrakcyjne, ale większości klientów trudno będzie z nich skorzystać. Są one bowiem ograniczone czasowo: wiosenne obniżki w Formułach Unlimited dostępne są do końca maja, a pozostałe promocje mogą skończyć się szybciej (i zapewne tak się stanie). Sporym ograniczeniem jest również to, że są one adresowane w zasadzie tylko do osób potrzebujących kolejnego numeru. O specjalnych kodach nie będę nawet wspominał.

Podsumowując: Play ma rewelacyjną ofertę dla garstki, większość będzie musiała obejść się smakiem. Oczywiście, nie da się ukryć, że ci, którzy skorzystają z promocji, będą z pewnością zadowoleni.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)