Withings Activité Pop - piękny zegarek fitness teraz w bardziej przystępnej cenie

Withings Activité Pop - piękny zegarek fitness teraz w bardziej przystępnej cenie

Withings Activité Pop
Withings Activité Pop
Miron Nurski
05.01.2015 13:37, aktualizacja: 05.01.2015 14:54

Czy da się zrobić produkt, który trafi w gusta zarówno konserwatywnych zwolenników tradycyjnych zegarków jak i fanów najnowszych technologii? Nawet jeśli nie, to firma Withings nie wiedziała, że się nie da i taki produkt stworzyła. Ten doczekał się teraz znacznie tańszego odpowiednika.

Withings Activité to jeden z najciekawszych zegarków fitness ubiegłego roku. Pracuje 8 miesięcy na jednej baterii, liczy przebyte kroki, szacuje spalone kalorie, monitoruje sen, a przy tym wygląda - choć to oczywiście kwestia gustu - nieprzeciętnie. A już na pewno klasycznie.

Withings Activité Pop
Withings Activité Pop

Model Activité może się ponadto poszczycić "szwajcarską jakością wykonania", gdyż do jego produkcji wykorzystywana jest skóra, stal nierdzewna i szafirowe szkło. To niestety odbiło się na cenie. 390 euro (ok. 1680 zł) sprawia, że jest to jedno z najdroższych dostępnych na ryku akcesoriów fitness.

Teraz Withings przygotował jednak coś dla tych, którzy nie chcieliby zbytnio uszczuplać swoich portfeli. Wariant Activité Pop oferuje dokładnie tę samą funkcjonalność, ale w mniej imponującym opakowaniu, które obejmuje nieco gorszej jakości metal oraz sylikonowy pasek. W dalszym ciągu zegarek wygląda jednak świetnie.

Withings Activité Pop
Withings Activité Pop

Ten model dostępny jest zresztą w wielu wariantach kolorystycznych, co podkreśla jego młodzieżowy charakter.

Withings Activité Pop
Withings Activité Pop

Co najważniejsze, Activité Pop jest przy tym wszystkim znacznie, ale to znacznie tańszy od swojego brata. W Europie został on wyceniony na 150 euro, czyli ok. 645 zł. Jeszcze raz podkreślam, że funkcjonalnie w ogóle nie różni się on od droższego wariantu.

Na chwilę obecną aplikacja agregująca zbierane przez zegarek dane dostępna jest wyłącznie na platformie iOS, ale wkrótce pojawić ma się także wersja na Androida.

Obraz
© Withings

Samo urządzenie trafiło do sprzedaży już dziś, ale na razie tylko w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jesteście zainteresowani tym produktem, możecie wpisać się na listę mailingową np. na stronie niemieckiego lub brytyjskiego oddziału firmy Withings, a zostaniecie poinformowani o jego rynkowej premierze.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/9]

Withings Activité Pop prezentuje się świetnie i jestem przekonany, że znajdzie wielu zwolenników. Niemniej gdybym ja miał zainwestować kilkaset złotych w nowoczesny zegarek, to raczej sięgnąłbym po coś, co będzie "smart" pełną gębą. Coś, co nie tylko monitoruje aktywność fizyczną, ale i wyświetla powiadomienia ze smartfona. Dlatego też moim zdaniem Activité Pop nie zastąpi smartwatcha, ale z pewnością będzie świetną alternatywą dla opasek fitness.

Źródło: Withings via The Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)