Wkrótce nowe iPady. Czy kogokolwiek to interesuje?

Wkrótce nowe iPady. Czy kogokolwiek to interesuje?
Mateusz Żołyniak

18.09.2014 16:03, aktual.: 18.09.2014 18:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple pokazało już większe iPhone'y i oczekiwany od dawna zegarek, ale na tym nie koniec. Wkrótce możemy spodziewać się prezentacji nowych iPadów.

Informacje takie podaje Daily Dot, który sugeruje, że kolejna konferencja Apple'a odbędzie się 21 października. Serwis od razu zaznacza, że data ta może nie być dokładna. Pewne ma być jedynie to, że gigant z Cupertino nowe iPady zaprezentuje razem z finalnym wydaniem nowego Mac OS X 10.10 Yosemite (póki co dostępny jako beta).

Ciężko powiedzieć czy informacje The Daily Dot podparte są sensownymi danymi, czy to tylko wróżenie z fusów. Jakby jednak nie było, zbliżająca się prezentacja nowych tabletów Apple'a nie powinna być dla nikogo wielkim zaskoczeniem. iPada Air oraz iPada mini z ekranem Retina pokazano 22 października, a wcześniejsze urządzenia zadebiutowały 23 października, więc "21 października" może być kwestią dedukcji.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że nowe iPady nie wzbudzają już większego zainteresowania. Nie wynika to jednak z faktu, że to złe urządzenia czy tego, że segment tabletów się wysycił, bo tak oczywiście nie jest. Tablety upowszechniły się już na tyle w naszym życiu, że nie są traktowane jako wielkie nowości. Wiadomo czego można się po nich spodziewać, a osoby nimi zainteresowane mają już wyrobione zdanie o różnych ich typach. Obecnie, większość fanów mobilnych technologii interesuje się bardziej urządzeniami noszonymi.

Nie dziwi więc, że w tym roku nie zostaliśmy uraczeni wieloma przeciekami na temat iPadów. Wiadomo, że będą mieć szybsze procesory czy lepsze aparaty, ale konkretów brakuje. Mam nadzieję, że Apple skorzysta z tego i zaskoczy czymś na prezentacji nowych iPadów. Liczę przy tym, że nie będzie to tylko opcja uruchamiania dwóch aplikacji na jednym ekranie.

Źródło: Daily Dot

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)