World of Tanks Blitz - iOS-owa odsłona kultowego MMO do pobrania za darmo

World of Tanks Blitz - iOS-owa odsłona kultowego MMO do pobrania za darmo

World of Tanks Blitz
World of Tanks Blitz
Miron Nurski
26.06.2014 07:58, aktualizacja: 26.06.2014 12:57

W maju gracze z Finlandii, Szwecji, Norwegii i Danii mogli już testować mobilne wydanie jednej z najpopularniejszych na świecie gier MMO, czyli World of Tanks. Efekt? Średnia ocen 4,5 na 5 punktów i wskoczenie na podium najpopularniejszych aplikacji w App Storze. Wygląda to obiecująco, więc z pewnością ucieszy Was fakt, że World of Tanks Blitz został dziś udostępniony wszystkim.

Na graczy czeka 90 czołgów amerykańskich, niemieckich i rosyjskich, które zostały podzielone na 4 klasy maszyn (lekkie, średnie, mocne i niszczycielskie). Są również legendarne czołgi z II wojny światowej, do których dostęp będzie można uzyskać wraz z postępem gry.

Rozgrywka jest oczywiście wieloosobowa i pozwala toczyć walki 7 na 7 graczy. Od czasu testów całość została wzbogacona o ulepszoną oprawę graficzną, integrację z Facebookiem oraz możliwość formowania dwuosobowych plutonów.

Na temat produkcji wypowiedział się Andrey Ryabovol, dyrektor operacji globalnych w Wargaming:

Andrey Ryabovol:

Naszym celem w przypadku World of Tanks Blitz jest przeniesienie doświadczeń z produkcji najwyższej jakości gier MMO na rynek mobilny. Zespołowi producenckiemu udało się przenieść wysoką jakość znaną z wersji PC oraz dodać świeżości walkom czołgów. Cieszymy się, że wreszcie gracze na całym świecie będą mogli dosłownie położyć na World of Tanks Blitz swoje ręce.

World of Tanks Blitz mogą już pobrać użytkownicy iPadów (iPad 2 lub nowszy) oraz iPhone'ów (przynajmniej 4s). Grę znajdziecie w sklepie App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)