Wściekłe ptaki dla Androida z poślizgiem, ale i ze sporym bonusem

Strona głównaWściekłe ptaki dla Androida z poślizgiem, ale i ze sporym bonusem
07.10.2010 15:30
Wściekłe ptaki dla Androida z poślizgiem, ale i ze sporym bonusem
Krzysztof Laber
Krzysztof Laber

Czy mieliście styczność na swoich Androidach z grą Angry Birds? Każdy, kto popróbował zabawy z wściekłymi ptaszyskami w fazie beta, z niecierpliwością zerka w stronę Android Marketu w oczekiwaniu na pełną wersję gry. Od wczoraj dzięki wpisowi na koncie twórców na Twitterze wiemy, że pełna wersja gry pojawi się w markecie w następnym tygodniu. I to jest ta zła wiadomość, a jaka jest ta dobra?

Dobra wiadomością jest pełne wsparcie dla wielozadaniowości, w jakie zostanie zaopatrzona gra. Gest ten docenią wszyscy, którzy podczas grania w wersję beta musieli wykonać połączenie lub odebrać SMS-a. Gra wyłączała się, a kontynuacja zabawy wymagała ponownego uruchomienia programu. Teraz nie będzie o tym mowy.

Dla wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji stoczyć pojedynku między wściekłymi ptaszyskami a apatycznymi świniami informacja, że wersja beta dostępna jest w Android Markecie dla posiadaczy komórek z najnowszą wersją Androida 2.2 (Froyo) na pokładzie. Reszta jednak niech nie załamuje rąk - program działa na starszej wersji systemu, należy jednak pobrać go z jakiegoś alternatywnego źródła.

Android powoli, ale - jak widać - skutecznie goni iOS, przynajmniej w zakresie wersji najlepszych programów z App Store przepisywanych na platformę Google.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)