Wściekłe ptaki po 7 latach wracają do korzeni. Angry Birds Journey z finalną premierą

Wściekłe ptaki po 7 latach wracają do korzeni. Angry Birds Journey z finalną premierą20.01.2022 17:39
Wściekłe ptaki po 7 latach wracają do korzeni. Angry Birds Journey z finalną premierą

Angry Birds Journey to gra, która - w przeciwieństwie do swoich poprzedników - spokojnie mogłaby trafić na rynek jako Angry Birds 3.

Wściekłe ptaki doczekały się 21 odsłon, jednak od czasu pojawienia się Angry Birds 2 - co miało miejsce w 2015 roku - studio Rovio mocno eksperymentowało z marką. Finowie zasypywali rynek zupełnie różnymi grami, które z pierwotnym pomysłem łączyła jedynie nazwa i wizerunek głównych bohaterów. Teraz twórcy wracają do korzeni.

Angry Birds Journey do pobrania na całym świecie

Tytuł ten trafił do pierwszych graczy już w styczniu 2021 roku, jednak dotychczas rozwijany był w ramach wczesnego dostępu. Co prawda Polska znajdowała się na krótkiej liście krajów, w których Angry Birds Journey można było pobrać, ale gracze musieli liczyć się z mniejszymi i większymi niedociągnięciami.

Rovio poinformowało jednak, że po roku fazy testowej prace nad grą zostały sfinalizowane i można ją pobrać globalnie.

Angry Birds Journey to klasyczna, dwuwymiarowa odsłona ze wściekłymi ptakami, świniami i procą w rolach głównych. Mechanika polega na rozbijaniu rozmaitych konstrukcji i nie odbiega specjalnie od tego, co znamy z pierwszych odsłon cyklu.

412225438615011884

Angry Birds Journey: uwaga na mikropłatności

Gra jest teoretycznie darmowa, ale w praktyce trzeba uważać na mikrotransakcje. Ceny wirtualnych dodatków sięgają od 4,99 do 479,99 zł, więc przed daniem telefonu dziecku lepiej zabezpieczyć płatności.

Angry Birds Journey | Join the Journey

Zobacz również:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)