#wSkrócie: BlackBerry Vienna oraz Facebook Messenger z samousuwającymi się wiadomościami

Facebook Messenger
Facebook Messenger
Źródło zdjęć: © Yeamake / Shutterstock.com
Miron Nurski

13.11.2015 19:48, aktual.: 13.11.2015 20:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SwiftKey rozszerza funkcjonalność swojej wirtualnej klawiatury, a Facebook kopiuje jedną z kluczowych funkcji Snapchata. M.in. o tym w dzisiejszym #wSkrócie.

  1. Apple Watch 2 pojawi się w drugim kwartale 2016. Zdradził to Barry Lam - prezes firmy Quanta Computer (producent Apple Watcha) - podczas spotkania z inwestorami, o czym donosi serwis G for Games.
  1. SwiftKey 6.0 na Androida już jest. Nowa wersja klawiatury - poza nowymi emotikonami i motywami - wnosi także usprawniony silnik przewidywania słów, który potrafi teraz przewidzieć nie jeden, lecz dwa kolejne wyrazy. Apkę znajdziecie w Google Play.

SwiftKey Keyboard - the less frustrating way to type on Android

  1. Xiaomi Mi Pad 2 w benchmarkach. Test przeprowadzony w Geekbenchu ujawnił, że testowy egzemplarz nadchodzącego tabletu Xiaomi ma Androida 5.1, 2 GB RAM-u i - co ciekawe - procesor Intel Atom x5-Z8500 z czterema rdzeniami o maksymalnym taktowaniu 2,24 GHz. Pierwsza generacja napędzała Tegra K1.
  1. Wycieka BlackBerry Vienna. Jak informuje CrackBerry, będzie to drugi po modelu Priv kanadyjski smartfon z Androidem. W przeciwieństwie do niego ma mieć jednak klawiaturę QWERTY na stałe ulokowaną pod ekranem, a nie wysuwaną.
BlackBerry Vienna
BlackBerry Vienna© crackberry.com
  1. Apple zamyka Beats Music. Po przejęciu firmy Beats i uruchomieniu własnego serwisu streamingu muzyki - Apple Music - musiało nadejść nieuniknione. Beats Music przestanie istnieć po 30 listopada, ale wszyscy trzej użytkownicy mogą oczywiście przenieść swoje playlisty do usługi Apple'a.
  1. Facebook testuje samousuwające się wiadomości. Wygląda na to, że Messenger będzie pozwalał na opcjonalne wysyłanie wiadomości, które - podobnie jak w przypadku Snapchata - będą bezpowrotnie znikały po przeczytaniu przez rozmówcę. Jak donosi BuzzFeed, na razie z nowej funkcji mogą korzystać wyłącznie francuscy facebookowicze, ale zapewne wkrótce pojawi się ona także w innych krajach.
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  1. Jak wytrzymały jest iPad Pro? 12,9-calowca Apple'a dwukrotnie opuścił TechRax. Cudów nie ma - upadek z wysokości 1, metra ekranem do dołu zakończył się pajęczynką, choć ekran wciąż działał. Ciekawe, czy technologia ShatterShield zawita kiedyś na pokład jakiegoś tabletu.

iPad Pro Durability Drop Test!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)