#wSkrócie: Xiaomi Redmi 4X w Play, Mi Max 2 na polskim rynku i Samsung Galaxy Note 8 na nowych renderach

#wSkrócie: Xiaomi Redmi 4X w Play, Mi Max 2 na polskim rynku i Samsung Galaxy Note 8 na nowych renderach

Xiaomi Redmi 4X
Xiaomi Redmi 4X
Mateusz Żołyniak
05.07.2017 16:23, aktualizacja: 05.07.2017 19:16
  1. Xiaomi Redmi 4X w Play

Udało mi się nieoficjalnie dowiedzieć, że wkrótce w ofercie sieci Play pojawi się Xiaomi Redmi 4X. Ulepszona wersja Redmi 4, która ma 3 GB RAM-u i 32 GB pamięci wbudowanej, dostępna będzie w kolorze czarnym i złotym. Model ten za symboliczną złotówkę można będzie dostać m.in. w ofercie Stan Nielimitowany.

  1. Xiaomi Mi Max 2 wkrótce w Polsce

7 lipca odbędzie się spotkanie dla dziennikarzy, na którym przedstawiciele Xiaomi mają opowiedzieć co nieco na temat globalnych wersji modeli Mi 6 i Mi Max 2, które trafią do sprzedaży w Polsce. Na pojawienie się pierwsze z nich będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, o czym już wspominałem.

Xiaomi Mi Max 2
Xiaomi Mi Max 2

Drugi jednak wkrótce będzie dostępny na naszym rynku. Szczegóły związane z dostępnością i ceną Xiaomi Mi Max 2 zostaną ujawnione w piątek.

  1. Nokia i Xiaomi rozpoczynają współpracę

Nokia informuje oficjalnie o zawarciu porozumienia z Xiaomi, w ramach którego między firmami dojdzie do wymiany patentów związanych z łącznością komórkową. Chińczycy wykupili do tego licencje na wybrane rozwiązania, a Finowie mają im dostarczyć elementy infrastruktury, które wykorzystywane będą w usługach sieciowych.

Można spodziewać się, że główny nacisk położony zostanie na rozwiązanie Internetu Rzeczy (IoT), które są ważną częścią ekosystemu Mi. Obie firmy nie wykluczają, że będą w przyszłości współpracować w przypadku rozwiązań wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz sztucznej inteligencji.

  1. Autorskie układy Xiaomi w nokiach?

Dobre stosunki na linii Nokia-Xiaomi mogą przysłużyć się również smartfonom firmy HMD. Serwis GizChina donosi bowiem, że wybrane modele z logo Nokii na obudowie mogą w przyszłości działać na autorskich układach Xiaomi.

Dotyczy to już zaprezentowanego na początku tego roku układu Surge S1, który trafi do modelu Mi 5c. Nie wiadomo czy układy Xiaomi mają trafić tylko do modeli HMD sprzedawanych w Chinach, czy także tych dostępnych globalnie.

  1. Nowe wizualizacje Samsunga Galaxy Note 8

W sieci pojawiły się nowe grafiki, które mają przedstawiać nadchodzącego Galaxy Note'a 8. Sporo uwagi przyłożono do wyglądu nowego modułu aparatu.

412171770063290924
  1. ZTE wprowadza model Blade V7 Plus

Firma ZTE wprowadza właśnie ulepszoną wersję modelu Blade V7, który został zaprezentowany... na początku ubiegłego roku. Najdziwniejsze jest to, że model z dodatkiem "Plus" w nazwie można odróżnić jedynie po lepszym przednim aparacie (8 Mpix zamiast 5 Mpix) i nieco większej baterii (2540 mAh zamiast 2500 mAh).

ZTE Blade V7 Plus
ZTE Blade V7 Plus

ZTE Blade V7 Plus trafi do Rosji i Australii. Szczegóły na temat dostępności urządzenia na innych rynkach nie są znane.

  1. Rozszerzona dostępność systemu LG Pay

Koreański The Investor donosi, że LG ma zamiar rozszerzyć dostępność usługi płatności mobilnych LG Pay, która została wprowadzona w czerwcu. Rozwiązanie, w którym wykorzystana jest technologia MST (Magnetic Secure Transmission), działa póki co w Korei Południowej, ale - tak, jak konkurencyjny system Samsung Pay - ma być stopniowo udostępniany w innych krajach.

  1. Biznes bez ograniczeń w T-Mobile

Sieć T-Mobile już 6 lipca wprowadza nową ofertę dla klientów biznesowych:

T-Mobile:

T-Mobile przygotował ofertę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami, połączeniami międzynarodowymi do Unii Europejskiej jak również Internetem w telefonie bez limitu danych w kraju. Dodatkowym atutem oferty są nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiety Internetu do wykorzystania w UE oraz Islandii, Norwegii i Liechtensteinie.

Nowa oferta obejmuje kilka planów taryfowych, a szczegóły znajdziecie w poniższej tabelce:

412171770064077356
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)