#wSkrócie: aktualizacja zegarków z Androidem Wear oraz etui do LG G5 na zdjęciach

#wSkrócie: aktualizacja zegarków z Androidem Wear oraz etui do LG G5 na zdjęciach

Android Wear
Android Wear
Miron Nurski
04.02.2016 20:08, aktualizacja: 04.02.2016 21:08

Wszystkie smartwatche Google'a dostają właśnie porcję nowych funkcji. Jakich?

  1. Google aktualizuje zegarki z Androidem Wear. Wprawdzie nowa wersja systemu została zapowiedziana już w listopadzie ubiegłego roku, ale dopiero teraz Google zdradził pierwsze szczegóły na temat procesu aktualizacji. Obejmie on wszystkie smartwatche z tym systemem i potrwa kilka najbliższych tygodni. Przypominam, że najważniejsze nowości to spolszczony interfejs, obsługa nowych gestów, wsparcie dla wbudowanych głośników (tylko w ZenWatchu 2 i Huawei Watchu) oraz możliwość wysyłania wiadomości w komunikatorach Hangouts, Nextplus, Telegram, Viber, WeChat oraz WhatsApp za pomocą komend głosowych.
  1. LG potwierdza, że kolejny flagowiec to LG G5. Co prawda firma próbowała zasiać wątpliwości dotyczące nazwy nadchodzącego smartfona, ale potwierdziła już, że będzie to G5. Przypominam, że premierę zaplanowano na 21 lutego, czyli dokładnie ten sam dzień, w który światło dzienne ujrzy Galaxy S7.
  1. Powstaje gra mobilna sygnowana nazwiskiem Taylor Swift. Firma Glu Mobile ogłosiła, że nawiązała wieloletnią współpracę z popularną piosenkarką. Jej owocem ma być powstanie "jedynej w swoim rodzaju gry". Póki co żadne konkretniejsze szczegóły dotyczące rozgrywki nie są jednak znane. Premierę zaplanowano na końcówkę 2016 roku.
  1. Kolejne etui do LG G5 na grafikach promocyjnych. Pokrowiec firmy Diztronic trafił do przedsprzedaży na Amazonie. Na renderach dokładnie widoczny jest podwójny aparat na tylnym panelu, czytnik linii papilarnych oraz ulokowane na bocznej krawędzi przyciski regulacji głośności.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]
  1. Xperia M4 Aqua wkrótce z Androidem 6.0. Smartfon ten nie został jeszcze zaktualizowany do Androida 5.1, ale Sony potwierdziło na Twitterze, że ta wersja systemu zostanie pominięta na rzecz Marshamllowa.
  1. Huawei otwiera salon serwisowy w Warszawie. Osoby zainteresowane wsparciem serwisowym mogą od teraz udać się do nowo otwartego salonu znajdującego się przy ulicy Andersa 33 i skorzystać z pomocy konsultantów.
412157679130772012
© huaweipolska.pl
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)