#wSkrócie: Asus ZenFone Go, Honor 7i i poprawki bezpieczeństwa dla smartfonów Motoroli

#wSkrócie: Asus ZenFone Go, Honor 7i i poprawki bezpieczeństwa dla smartfonów Motoroli

Mobile bezpieczeństwo
Mobile bezpieczeństwo
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
10.08.2015 17:01, aktualizacja: 10.08.2015 19:01

Asus szykuje nowego ZenFone'a, a do ekipy pracującej nad androidowym Twitterem dołącza twórca jednego z najpopularniejszych nieoficjalnych klientów.

  1. Motorola zapowiada poprawki bezpieczeństwa dla swoich smartfonów. Ostatnio głośno było o tym, że 950 milionów smartfonów z Androidem ma lukę w oprogramowaniu zwaną jako StageFright. Niedługo potem Samsung i Google zapowiedzieli comiesięczne aktualizacje swoich urządzeń, a później tym samym tropem poszło LG. Teraz Motorola ogłosiła, że także pracuje nad załataniem luki StageFright, a stosowna aktualizacja ma trafić do użytkowników modeli Moto X (wszystkie generacje), Moto G (wszystkie generacje), Moto E (wszystkie generacje), Moto Maxx, Droid Turbo oraz Droid Ultra/Mini/Maxx. Z kolei modele Moto X Style i X Play będą pozbawione tej wady już po wyjęciu z pudełka. Motorola i Google rozmawiają także z operatorami w celu uproszczenia nanoszenia poprawek związanych z bezpieczeństwem.
  1. Nadchodzi Asus ZenFone Go. Przy okazji premiery modeli ZenFone 2 Deluxe, ZenFone 2 Laser i ZenFone Max pisałem, że rodzina zenków jest tak liczna, że już chyba nawet Asus tego nie ogarnia. Tymczasem w internetowym sklepie Flipkart po cichu pojawił się kolejny model. Wymieniona specyfikacja jest jednak niepełna, bo obejmuje jedynie Androida 5.1, 5-calowy ekran o nieznanej rozdzielczości, MediaTeka MT6580 (4 x 1,3 GHz), aparaty 8 i 2 Mpix, slot na kartę microSD oraz 2 sloty na karty SIM.
ZenFone Go
ZenFone Go© Asus
  1. LG G4 w T-Mobile ze słuchawkami LG Tone Infinim. Liczba zestawów jest ograniczona (70), a zakupić je można za 629 zł w ramach taryfy Max. Po szczegółowe informacje odsyłam Was jednak tutaj.
LG G4 i LG Tone Infinim
LG G4 i LG Tone Infinim
  1. Honor 7i już 20 sierpnia. Wskazuje na to zaproszenie, które pojawiło się na Weibo. Jego wzór dyskretnie zwraca uwagę na walory fotograficzne, więc zapewne chodzi o telefon z wysuwanym aparatem, który pojawił się ostatnio w bazie TENAA.
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  1. Twórca Falcona Pro dołączył do ekipy Twittera. Falcon Pro to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych klientów Twittera na Androida. Jego twórca - Joaquim Vergès - od teraz będzie się zajmował rozwojem oficjalnej aplikacji na zielony system. Jak sam mówi, chce zrobić "zabójczą oficjalną apkę z pełną funkcjonalnością i nowoczesnym interfejsem".

Falcon Pro 3 Preview

  1. Nowa reklama iPhone'a. W 30-sekundowym spocie Apple chwali się łatwością robienia zdjęć i kręcenia filmów.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)