#wSkrócie: BlackBerry Venice z Androidem na zdjęciu oraz porównanie wielkości nowego Nexusa LG i innych smartfonów

#wSkrócie: BlackBerry Venice z Androidem na zdjęciu oraz porównanie wielkości nowego Nexusa LG i innych smartfonów

Miron Nurski
17.08.2015 17:35, aktualizacja: 17.08.2015 20:08

Jeśli polujecie na Galaxy S6 edge+ ze 128 GB pamięci, to muszę Was rozczarować.

  1. Kirin 950 przetestowany. Nowy procesor Huaweia pojawił się w bazie benchmarku GeekBench, który ujawnił, że zbudowany jest w procesie litograficznym 16 nm z 4 rdzeni Cortex-A72 z zegarem 2,4 GHz i 4 Cortexów-A53. Jak zauważył WCCFtech, układ zdobył 6096 punktów w teście wielu rdzeni i 1909 w teście jednego rdzenia, podczas gdy Exynos 7420 z Galaxy S6 zdobył kolejno 4970 i 1486 punktów. Zapowiada się zatem niezły potwór.
  1. Samsung pracuje nad serią smartfonów Galaxy O? Wygląda na to, że na liniach Galaxy A, Galaxy E, Galaxy J i Galaxy S Samsung nie poprzestanie, tylko będzie w dalszym ciągu dążył do szczelnego wypełnienia alfabetu. Do takich informacji dotarł SamMobile, który twierdzi, że wkrótce do sprzedaży trafią modele Galaxy O5 oraz Galaxy O7. Niestety na razie nie wiadomo na ich temat nic więcej.
  1. BlackBerry Venice na zdjęciu. Przypomnę tylko, że według dotychczasowych przecieków ma to być smartfon typu slider z Androidem i zakrzywionym ekranem. Fotkę prezentującą prawdopodobnie to urządzenie opublikował serwis CrackBerry.
BlackBerry Venice
BlackBerry Venice© crackberry.com
  1. Bonusowe doładowania w Playu. Osoby, które doładują kontro dziś (17 sierpnia) przez tę stronę lub Facebooka otrzymają jeden z wymienionych niżej bonusów. Szczegóły tutaj.
Obraz
© blogplay.pl
  1. Galaxy S6 edge+ i Note 5 bez wersji 128 GB. Początkowo Samsung informował jedynie o dostępności wersji 32 i 64 GB, ale na jednej ze stron Samsunga dostrzeżono wariant ze 128 GB. CNET dowiedział się jednak od przedstawicieli firmy, że był to błąd, a póki co Samsung nie planuje rozszerzenia oferty o modele z taką ilością pamięci.
  1. Porównanie wielkości nowego Nexusa LG i innych smartfonów. Ostatnio pisaliśmy o szczegółowych wymiarach nowych Nexusów, które wyciekły do sieci. Bazując na tych danych Canoopsy przygotował mock-up nadchodzącego telefonu i zestawił go z innymi popularnymi smartfonami. Zapowiada się kawał kloca jak na 5,2-calowca.

2015 Google Nexus 5X: Size Comparison To Other Smartphones

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)