#wSkrócie: Galaxy J3, InFocus M812 i koniec wsparcia dla blisko 100 gier Disneya

#wSkrócie: Galaxy J3, InFocus M812 i koniec wsparcia dla blisko 100 gier Disneya

InFocus M812
InFocus M812
Miron Nurski
08.10.2015 17:35, aktualizacja: 08.10.2015 19:35

Do sieci wyciekają wnioski patentowe Samsunga prezentujące dość fikuśnie wyglądające urządzenie.

  1. Nadchodzi Galaxy J3. Niespełna miesiąc temu na rynek trafił Galaxy J2, czyli tani smartfon Samsunga z AMOLED-em, ale najwidoczniej wielkimi krokami zbliża się premiera nieco mocniejszego wariantu. Test przeprowadzony w benchmarku GFXBench ujawnił, że nadchodzący smartfon będzie miał 5-calowy ekran HD, Snapdragona 410 (4 x 1,2 GHz), 1 GB RAM-u, 8 GB pamięci wewnętrznej oraz aparaty 8 i 5 Mpix.
  1. InFocus M812 oficjalnie. Smartfon trafił właśnie do sprzedaży w Indiach, gdzie został wyceniony na równowartość 1150 zł. W tej cenie można liczyć na wyposażenie ubiegłorocznego flagowca - 5,5-calowy ekran FullHD, Snapdragon 801, 3 GB RAM-u oraz aparaty 13 i 8 Mpix. To wszystko zamknięte w aluminiowej obudowie, która przypomina "troszkę" iPhone'a 6.
  1. Jak wymienić pasek w Gearze S2? Na szczęście Samsung - podobnie jak Apple - postawił na mechanizm, który nie wymaga korzystania z żadnych narzędzi, co można zobaczyć na wideo przygotowanym przez Android Central. Przypominam, że Gear S2 wkrótce zadebiutuje na polskim rynku.

Samsung Gear S2 band swapping

  1. Samsung patentuje urządzenia z ekranem zakrzywionym na górze lub u dołu. Do grafik z wniosku patentowego dotarł GalaxyClub. Niestety ciężko stwierdzić, czy tego typu urządzenie kiedykolwiek powstanie i czy Samsung przewidział dla niego jakieś praktyczne zastosowania.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]
  1. Disney kończy wspieranie blisko 100 mobilnych gier. Firma informuje, że część gier wciąż będzie dostępna do pobrania, ale nie będą już rozwijane i wspierane, a użytkownicy mogą stracić dostęp do wykupionej wirtualnej zawartości. Disney ma zamiar skupić się na nowych, jeszcze lepszych grach. Pełną listę wycofanych tytułów znajdziecie tutaj.
  1. Koncept Galaxy S7. SCAVidsHD zwizualizował swoją wizję nadchodzącego flagowca. Według tego pomysłu, zmiany miałoby być subtelne, ale zauważalne.

Samsung Galaxy S7 Edge specs ⁽ᶜᵒᶰᶜᵉᵖᵗ ᵛᶦᵈᵉᵒ⁾

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)