#wSkrócie: Galaxy Note 4 z Androidem 6.0 i darmowy Adobe Lightroom na Androida

#wSkrócie: Galaxy Note 4 z Androidem 6.0 i darmowy Adobe Lightroom na Androida
Miron Nurski

07.12.2015 18:30, aktual.: 07.12.2015 19:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus rozdaje breloki z Plushem, a HTC HD2 dostaje któreś już z kolei przedłużenie software'owego życia.

  1. Darmowy Adobe Lightroom teraz także na Androida. Dawniej z tego edytora zdjęć mogli korzystać wyłącznie subskrybenci usługi Creative Cloud. W październiku firma Adobe zniosła ten wymóg z wersji na system iOS, a teraz to samo dotyczy apki na Androida.
  1. Plus rozdaje breloki. Osoby, które od dziś kupią starter Plush na kartę w salonie sieci Plus, otrzymają w prezencie plushowy brelok. Ich liczba jest jednak ograniczona, a oferta będzie obowiązywać do wyczerpania zapasów.
Obraz
  1. Galaxy Note 4 już z Androidem 6.0 Marshmallow. Jak donosi węgierski serwis NapiDroid, proces aktualizacyjny wariantu ze Snapdragonem 805 ruszył już na Węgrzech. Co ciekawe, aktualizacja wnosi garść ważnych funkcji z nieobecnego w Europie Note'a 5 takich jak odświeżony interfejs, nowe menu Air Command czy też możliwość tworzenia notatek na wygaszonym ekranie. Na razie nie wiadomo, kiedy nowy Android trafi do polskich użytkowników.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]
  1. Android 6.0 Marshmallow przeportowany na HTC HD2. Ulubieniec niezależnych deweloperów, nieśmiertelny HTC HD2 z 2009 roku, za sprawą magików z XDA Developers doczekał się portu bazującego na Androidzie 6.0 systemu CyanogenMod 13. Oczywiście w takiej formie telefon nie nadaje się do codziennego użytku, ale - biorąc pod uwagę, że ten staruszek po wyjęciu z pudełka działa pod kontrolą Windowsa Mobile 6.5 - jest to wyczyn imponujący.

Hd2 booting CM13 ( android 6 Marshmallow )

  1. Nowa reklama iPhone'a 6s. Apple przekonuje, że jest to telefon "absurdalnie potężny".
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)