#wSkrócie: Galaxy S7 w trzech rozmiarach i Google Glass Enterprise Edition

Google Glass
Google Glass
Źródło zdjęć: © Giuseppe Costantino / Shutterstock.com
Miron Nurski

29.12.2015 17:59, aktual.: 29.12.2015 18:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś #wSkrócie m.in. o nowych przeciekach na temat Galaxy S7 i domenie, którą kupiło ZTE.

 1. Galaxy S7 jednak będzie dostępny w trzech rozmiarach? Jak już zapewne wiecie, jeśli chodzi o gabaryty nowego flagowca, w sieci można się natknąć na przeczące sobie wzajemnie wycieki. Okazuje się jednak, że wszystkie mogą mieć w sobie ziarenko prawdy. GSMArena otrzymała od jednego z producentów akcesoriów - ITSKINS - informację, że na rynek trafią trzy warianty: Galaxy S7 z 5,1-calowym płaskim ekranem, Galaxy S7 edge z 5,5-calowym wygiętym ekranem oraz Galaxy S7 Plus z 6-calowym płaskim ekranem. Brzmi sensownie.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/3]
 1. ZTE odkupiło domenę nubia.com za 2 miliony dolarów. Taka informacja pojawiła się na Weibo. Warto zaznaczyć, że - jak słusznie zauważa GizmoChina - firma jest już właścicielem takich domen jak nubia.cn czy nubia.com.cn. Wygląda zatem na to, że Chińczycy poważnie myślą o międzynarodowej ekspansji smartfonów z linii Nubia.
 1. Oto Google Glass Enterprise Edition. Zdjęcia nowej wersji inteligentnych okularów Google'a wygrzebał z bazy Federalnej Komisji Łączności USA serwis 9to5Google. Przypomnę tylko, że jakiś czas temu projekt konsumencki został zawieszony, a zamiast tego firma skupiła się na zastosowaniach biznesowych. Urządzenie będą mogły ponoć zakupić wyłącznie firmy objęte programem Glass for Work.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/5]
 1. Samsung pracuje nad 12-calowym tabletem z Windowsem 10. Urządzenie o kodowym oznaczeniu SM-W700 przeszło już proces certyfikacji Bluetooth SIG oraz Wi-Fi Alliance. Niestety nie wiadomo na jego temat nic więcej.
 1. Apple Music wkrótce z nowymi stacjami radiowymi? Na razie w usłudze dostępna jest wyłącznie stacja Beats 1, ale to może się zmienić. W Biurze Patentów i Znaków Towarowych USA serwis Consomac dostrzegł wniosek rejestracyjny dotyczący takich znaków towarowych jak Beats Two, Beats Three, Beats Four oraz Beats Five wraz z logotypami.
Obraz
© consomac.fr
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)