#wSkrócie: grudniowe statystyki Androida oraz nowe funkcje Messengera i Instagrama

#wSkrócie: grudniowe statystyki Androida oraz nowe funkcje Messengera i Instagrama

#wSkrócie: grudniowe statystyki Androida oraz nowe funkcje Messengera i Instagrama
Miron Nurski
12.12.2017 19:41, aktualizacja: 12.12.2017 20:41

Mogliście już przeczytać o:

Oto przegląd pozostałych informacji dnia.

  1. Przedsprzedaż aplikacji w App Storze

Apple wprowadza ważną nowość do swojego sklepu z aplikacjami na iPhone'a. Deweloperzy będą mogli teraz organizować przedsprzedaże swoich gier i programów. Zamówienia będzie można przyjmować od 2 do 90 dni przed debiutem aplikacji, ale pieniądze zostaną ściągnięte z konta użytkownika dopiero w momencie pobierania (które w przypadku skorzystania z przedsprzedaży wystartuje automatycznie). Jeśli wydawca w międzyczasie zmieni cenę aplikacji, użytkownik zapłaci niższą kwotę.

Oby tylko model przedsprzedażowy nie przełożył się na wysyp beznadziejnych gier i aplikacji z pięknymi zwiastunami...

  1. ZenFone 4 Pro oficjalnie w Polsce

ASUS oficjalnie ogłosił wprowadzenie do sprzedaży najmocniejszego członka rodziny ZenFone 4. Urządzenie ma mocną specyfikację i podwójny aparat z telebiektywem, a więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj. Cena na polskim rynku to 2999 zł.

Obraz
  1. Przeceny z okazji czwartych urodzin OnePlusa

Firma OnePlus została założona 17 grudnia 2013 roku, czyli wielkimi krokami zbliżają się jej urodziny. Z tej okazji Chińczycy przygotowali nawet 30-procentową obniżkę cen pokrowców, słuchawek i innych akcesoriów. Dodatkowo 14 grudnia będzie można wyrwać 500 zestawów upominkowych. Szczegóły na tej stronie.

  1. Grudniowe statystyki Androida

Google przeanalizował wersje systemu, których używały osoby łączące się z Google Play od 5 do 11 grudnia i odkrył, że z tegorocznego Androida 8.0 Oreo korzysta co dwusetny użytkownik. Pełne statystyki wyglądają tak:

Obraz
  1. Instagram wprowadza śledzenie hashtagów

Instagram informuje, że użytkownicy serwisu mogą od teraz obserwować nie tylko pojedyncze profile, ale i całe hashtagi, tym samym łatwo docierając np. do zdjęć z konkretnych miejsc.

Obraz
  1. Messenger z efektami rozszerzonej rzeczywistości

W popularnym komunikatorze pojawiły się World Effects - trójwymiarowe naklejki, które można nakładać na obraz pochodzący z kamery. Aby z nich skorzystać wystarczy w oknie konwersacji kliknąć ikonę aparatu i wybrać jeden z dostępnych efektów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)