#wSkrócie: Huawei TalkBand B3 oraz łatwość naprawy LG G5

#wSkrócie: Huawei TalkBand B3 oraz łatwość naprawy LG G5

Huawei TalkBand B3
Huawei TalkBand B3
Miron Nurski
06.04.2016 17:06, aktualizacja: 06.04.2016 19:06

P9 to nie wszystko, co Huawei zaprezentował na dzisiejszej konferencji.

  1. Huawei TalkBand B3 oficjalnie

Oprócz flagowych smartfonów P9 i P9 Plus Huawei zapowiedział dziś także kolejną generację swojej inteligentnej opaski, która po odczepieniu od paska zamienia się w słuchawkę Bluetooth. Akcesorium wyposażone jest w ekran PMOLED o rozdzielczości 128 x 80, współpracuje z Androidem oraz iOS-em, a na jednym ładowaniu ma działać przez ok. 3-4 dni. Akcesorium będzie dostępne w trzech różniących się jakością wykonania wariantach, a ich ceny to 169, 199 oraz 249 euro, czyli równowartość kolejno 720, 850 oraz 1060 zł.

Obraz
Obraz
  1. Nadchodzi LG G5 SE?

Jak zauważył serwis GSMinfo, LG zastrzegło taką nazwę w południowokoreańskim biurze patentowym. Oczywiście samo zaklepanie znaku towarowego nie musi znaczyć nic, bo takie rzeczy robi się hurtowo, ale skojarzenia z iPhone'em SE nasuwają się same.

Obraz
  1. Nubia zaprasza na premierę nowych urządzeń

Organizowana przez należącą do ZTE markę impreza została zaplanowana na 19 kwietnia. Biorąc pod uwagę fakt, że wkrótce minie rok od premiery flagowej Nubii Z9, najpewniej mówimy o kolejnej generacji.

  1. Przypomnienia od teraz także w desktopowej wersji Kalendarza Google

Dotychczas przypomnienia wyświetlane były wyłącznie w mobilnej apce, ale teraz - jak Google informuje na swoim blogu - zarządzać nimi będzie można także w przeglądarce. W jednym miejscu wyświetlane będą przypomnienia pochodzące z aplikacji Inbox, Keep oraz Kalendarz.

  1. LG G5 rozebrany

Analiza przeprowadzona przez serwis iFixit wykazała, że telefon jest zaskakująco łatwy w naprawie, za co zgarnął aż 8 na 10 punktów. Serwisanci chwalą zastosowanie standardowych śrubek, wymienną baterię, brak zalewającego podzespoły kleju oraz modułową konstrukcję.

  1. Jeszcze jedna zapowiedź HTC 10

Tym razem Tajwańczycy chwalą się możliwościami fotograficznymi. Przypominam, że premiera flagowca będzie miała miejsce 12 kwietnia.

You'll See it #powerof10

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)