#wSkrócie: Meizu Pro 6 na zdjęciu oraz technologia Apple'a automatycznie cenzurująca piosenki

#wSkrócie: Meizu Pro 6 na zdjęciu oraz technologia Apple'a automatycznie cenzurująca piosenki

Miron Nurski
07.04.2016 17:26, aktualizacja: 07.04.2016 19:26

#wSkrócie również o Androidzie 6.0 zmierzającym na pokłady kolejnych smartfonów.

  1. Galaxy Note 4 już z Androidem 6.0 Marshmallow

Polski oddział samsung zaczął dziś aktualizować niebrandowane egzemplarze modelu N910C (wersja z Exynosem). Telefon odziedziczył garść funkcji po nieobecnym na naszym rynku Nocie 5, takich jak możliwość tworzenia notatek na zablokowanym ekranie czy nowy wygląd menu Air Command rozwijanego po wyciągnięciu rysika.

  1. Meizu udostępnia zdjęcie modelu Pro 6

Sam producent przygotował "wyciek" wyglądu swojego kolejnego flagowca, który pokrywa się ze wcześniejszymi doniesieniami. Warto zwrócić szczególną uwagę na biegnące przy samej krawędzi plastikowe wstawki umożliwiające prawidłową pracę modułów łączności. Wiele wskazuje na to, że bardzo podobnie wyglądać będzie iPhone 7.

412160073658663468
  1. OnePlus kończy testować Androida 6.0 dla modelu One

Jeden ze współzałożycieli firmy - Carl Pei - poinformował tylko na Twitterze, że testy wkroczyły na finalny etap. Nie ujawnił on żadnej daty, ale aktualizacja docelowo ma ruszyć "wkrótce".

  1. Apple patentuje technologię automatycznie cenzurującą wulgarne piosenki

Jak donosi Business Insider wniosek patentowy złożony przez Apple'a we wrześniu 2014 opisuje technologię, która miałaby wyłapywać "nieodpowiednie zwroty" w utworach muzycznych i i audiobookach oraz w czasie rzeczywistym zagłuszać je charakterystycznym piknięciem lub podmieniać na fragment czystego podkładu. Na razie nie wiadomo, czy gigant kiedykolwiek użyje tego rozwiązania i np. zaimplementuje je w usłudze Apple Music, ale - znając politykę firmy - nie można tego wykluczyć.

412160073658991148
  1. Huawei zaangażował superbohaterów do promowania modelu P9

Chińczycy chwalą się, że ich nowego flagowca reklamować będą Henry Cavill (aktor, który wcielił się w Supermana w filmach "Człowiek z żelaza" i "Batman v Superman") oraz Scarlett Johansson (Czarna Wdowa z "Avengersów").

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)