#wSkrócie: nowe logo Google'a, Moto X Play w Polsce i zapowiedź nowego smartfona HTC

#wSkrócie: nowe logo Google'a, Moto X Play w Polsce i zapowiedź nowego smartfona HTC01.09.2015 16:56
Stare logo Google'a
Stare logo Google'a
Źródło zdjęć: © Shutterstock

Fotka promocyjna topowego smartfona Huaweia wycieka na dzień przed premierą. Tymczasem smartfon spadkobiercy Siemensa pozuje do zdjęć.

  1. Google zmienia logo. Wprowadzone dziś zmiany obejmują zresztą nie tylko logotyp, ale i cały "język wizualny". Kolorowe ikonki (np. mikrofonu) i przyjemne dla oka animacje mają się pojawić na wszystkich związanych z usługami Google'a urządzeniach. Więcej na ten temat można poczytać na blogu firmy.
Stare i nowe logo Google'a
Stare i nowe logo Google'a

Google, evolved

  1. Lenovo zaprasza na prezentację nowej Moto 360. Impreza odbędzie się 8 września, czyli dzień przed debiutem nowych iPhone'ów.
412150681638994476
Źródło zdjęć: © weibo.com
  1. Moto 360 (2015) na nowym zdjęciu prasowym. Na opublikowanej przez Evana Blassa grafice można zobaczyć wygląd zegarka w dwóch rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych.
  1. Huawei Mate S na zdjęciu prasowym. Również i do tej grafiki dotarł @evleaks. Premiera smartfona z ekranem odróżniającym siłę nacisku odbędzie się już jutro (2 września).
  1. Moto X Play debiutuje na polskim rynku. Sprzedaż w naszym kraju wystartowała dziś, a cena smartfona to 1549 zł. Nad Wisłą telefon dostępny jest w czarnej i białej wersji kolorystycznej, a wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie tutaj.

Motorola Moto X Play w naszych rękach

  1. Smartfon firmy Gigaset na zdjęciach. O telefonie producenta będącego duchowym spadkobiercą legendarnego Siemensa mogliście już poczytać tutaj. Opublikowane na Weibo zdjęcia zdradzają obecność szklanego tyłu i metalowej ramki, przez co smartfon przypomina trochę Galaxy S6, który to z kolei jest podobny do iPhone'a 6 ;)
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  1. HTC zapowiada nowego smartfona. Producent ujawnił jedynie, że prezentacja telefonu odbędzie się 6 września, ale oficjalnie nie wiadomo, o jaki model chodzi. Nieoficjalnie natomiast mówi się o znanym z przecieków [del]iPhonie 6[/del] Onie A9.
412150681639518764
Źródło zdjęć: © weibo.com
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)