#wSkrócie: nowe logo Google'a, Moto X Play w Polsce i zapowiedź nowego smartfona HTC

#wSkrócie: nowe logo Google'a, Moto X Play w Polsce i zapowiedź nowego smartfona HTC

Stare logo Google'a
Stare logo Google'a
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
01.09.2015 16:56, aktualizacja: 01.09.2015 18:56

Fotka promocyjna topowego smartfona Huaweia wycieka na dzień przed premierą. Tymczasem smartfon spadkobiercy Siemensa pozuje do zdjęć.

  1. Google zmienia logo. Wprowadzone dziś zmiany obejmują zresztą nie tylko logotyp, ale i cały "język wizualny". Kolorowe ikonki (np. mikrofonu) i przyjemne dla oka animacje mają się pojawić na wszystkich związanych z usługami Google'a urządzeniach. Więcej na ten temat można poczytać na blogu firmy.
Stare i nowe logo Google'a
Stare i nowe logo Google'a

Google, evolved

  1. Lenovo zaprasza na prezentację nowej Moto 360. Impreza odbędzie się 8 września, czyli dzień przed debiutem nowych iPhone'ów.
Obraz
© weibo.com
  1. Moto 360 (2015) na nowym zdjęciu prasowym. Na opublikowanej przez Evana Blassa grafice można zobaczyć wygląd zegarka w dwóch rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych.
  1. Huawei Mate S na zdjęciu prasowym. Również i do tej grafiki dotarł @evleaks. Premiera smartfona z ekranem odróżniającym siłę nacisku odbędzie się już jutro (2 września).
  1. Moto X Play debiutuje na polskim rynku. Sprzedaż w naszym kraju wystartowała dziś, a cena smartfona to 1549 zł. Nad Wisłą telefon dostępny jest w czarnej i białej wersji kolorystycznej, a wszystkie szczegóły na jego temat znajdziecie tutaj.

Motorola Moto X Play w naszych rękach

  1. Smartfon firmy Gigaset na zdjęciach. O telefonie producenta będącego duchowym spadkobiercą legendarnego Siemensa mogliście już poczytać tutaj. Opublikowane na Weibo zdjęcia zdradzają obecność szklanego tyłu i metalowej ramki, przez co smartfon przypomina trochę Galaxy S6, który to z kolei jest podobny do iPhone'a 6 ;)
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  1. HTC zapowiada nowego smartfona. Producent ujawnił jedynie, że prezentacja telefonu odbędzie się 6 września, ale oficjalnie nie wiadomo, o jaki model chodzi. Nieoficjalnie natomiast mówi się o znanym z przecieków [del]iPhonie 6[/del] Onie A9.
Obraz
© weibo.com
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)