#wSkrócie: Photoshop Fix oraz porównanie szybkości iPhone'a 6s Plus i Galaxy Note'a 5

#wSkrócie: Photoshop Fix oraz porównanie szybkości iPhone'a 6s Plus i Galaxy Note'a 5

Photoshop Fix
Photoshop Fix
Źródło zdjęć: © Adobe
Miron Nurski
05.10.2015 17:15, aktualizacja: 05.10.2015 19:15

Google rusza z aktualizacją pierwszych urządzeń do Androida 6.0 Marshmallow, a wnętrze Lumii 950 XL wycieka na zdjęciu.

  1. Dziś czwarta rocznica śmierci Steve'a Jobsa. Współzałożyciel oraz wieloletni CEO firmy Apple zmarł 5 października 2011 roku. Poniżej znajdziecie upamiętniające Jobsa wideo, które pojawiło się na stronie Apple'a rok po jego śmierci.

Official Apple tribute to Steve Jobs video 10-05-2012

  1. Android 6.0 Marshmallow dla pierwszych urządzeń już jest. Google rozpoczął właśnie aktualizowanie Nexusów 5, 6, 7 (2013), 9 oraz Player. Może minąć trochę czasu, zanim nowa wersja wyląduje u wszystkich za pośrednictwem OTA, ale Androida 6.0 (MRA58K) można już pobrać ze strony Google'a i wgrać ręcznie. Pamiętajcie jednak, że jest to metoda skierowana do zaawansowanych użytkowników.
  1. Nowa reklama Moto X Style. Publikacja spotu zbiegła się akurat z premierą tegoż smartfona na polskim rynku.
  1. Lumia 950 XL z wymienną baterią 3340 mAh. Wskazuje na to fotka opublikowana przez @OnLeaks. Przypominam, że premiera nowych Lumii odbędzie się już jutro (6 października).
  1. Photoshop Fix już jest. Zaawansowane narzędzie do obróbki zdjęć firmy Adobe wylądowało właśnie w App Storze, skąd użytkownicy iPhone'ów, iPadów oraz iPodów touch mogą je pobrać za darmo.

Adobe Photoshop Fix

  1. Porównanie szybkości iPhone 6s Plus i Galaxy Note'a 5. PhoneBuff przygotował test polegający na uruchamianiu wybranych aplikacji jedna po drugiej. W pierwszym "okrążeniu" iPhone okazał się tylko trochę szybszy od Note'a, ale zaczęło się robić ciekawiej, gdy te same apki były uruchamiane od nowa. Smartfon Apple'a bez problemu wczytywał dane z 2 GB pamięci operacyjnej, podczas gdy uzbrojony w 4 GB RAM-u Note 5 musiał ładować je od nowa. W efekcie w drugim podejściu przewaga iPhone'a 6s Plus drastycznie wzrosła.

iPhone 6S Plus vs. Galaxy Note 5 Speed Test

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)