#wSkrócie: przecena smartfonów Samsunga, cztery warianty Galaxy S7 oraz Motorola DROID Turbo 2 Star Wars edition

#wSkrócie: przecena smartfonów Samsunga, cztery warianty Galaxy S7 oraz Motorola DROID Turbo 2 Star Wars edition

#wSkrócie: przecena smartfonów Samsunga, cztery warianty Galaxy S7 oraz Motorola DROID Turbo 2 Star Wars edition
Miron Nurski
11.12.2015 17:15, aktualizacja: 11.12.2015 18:15

Dziś #wSkrócie m.in. o planach rozwoju polskiego oddziału T-Mobile oraz aplikacji Tumblr, która od teraz w pełni wykorzystuje potencjał iPhone'ów 6s.

 1. Orange przecenia telefony Samsunga. O czym sieć informuje na swoim blogu. Weekendowa promocja obejmuje telefony sprzedawane bez umowy. Zerknąłem szybko na porównywarki cenowe i faktycznie są to obecnie najniższe lub jedne z najniższych cen na rynku.
 • Galaxy S6 - 1999 zł zamiast 2379 zł;
 • Galaxy S5 Neo - 1249 zł zamiast 1509 zł;
 • Galaxy Grand Prime - 549 zł zamiast 669 zł;
 • Galaxy Trend 2 Lite.
 1. T-Mobile zapowiada poprawę jakości oferowanych usług. W komunikacie prasowym operator zapewnia, że do obecnych ponad 10 000 stacji bazowych w ciągu najbliższych kilku lat dołączyć ma 1000 nowych. Pojawiły się także zapewnienia o szybszym internecie (do 300 Mbps w przyszłym roku) oraz rozwoju technologii VoLTE i VoWiFi.
 1. Wyciekają orientacyjne daty premier nowych smartfonów. Xperia Blog dotarł do slajdu z wewnętrznej prezentacji polskiego oddziału sieci T-Mobile. Dowiadujemy się z niej, że na początku przyszłego roku oferta zostanie rozszerzona o cztery nieujawnione dotąd smartfony Samsunga i dwie Lumie, a nieco później dołączą do niej cztery modele LG oraz dwie Xperie.
Obraz
© xperiablog.net
 1. Galaxy S7 zadebiutuje w czterech wariantach? W nawiązaniu do wspomnianego wyżej wycieku, @evleaks nie wchodząc w szczegóły opublikował listę obejmującą Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy S7 edge Plus oraz Galaxy S7 Plus. Czyżby w jednym czasie faktycznie Samsung miał nas zasypać taką S-siódemkami z płaskimi i wygiętymi ekranami w dwóch rozmiarach?
 1. Google pracuje nad funkcją multiwindow. Wprawdzie możliwość uruchamiania dwóch aplikacji na współdzielonym ekranie zakorzeniona jest w kodzie Androida już teraz, ale dopiero teraz pojawiło się oficjalne zapewnienie, że taka funkcja jest stale rozwijana. Zdradził to jeden z członków zespołu pracującego nad tabletem Pixel C podczas AMA (ask me anything) na reddicie.
 1. Tumblr ze wsparciem dla Live Fotos. Nowa wersja aplikacji na iOS wspiera technologię 3D Touch oraz pozwala na udostępnianie animowanych zdjęć z iPhone'a 6s także użytkownikom starszych iUrządzeń.
 1. Oto Motorola DROID Turbo 2 Star Wars edition. Jak donosi serwis Droid Life, klienci sieci Verizon mogą za pomocą Moto Makera skroić pod siebie gwiezdnowojenny wariant modelu Droid Turbo 2 (amerykańska wersja Moto X Force).
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/5]
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)