#wSkrócie: specyfikacja i cena OnePlusa X oraz 3D Touch na starszych iPhone'ach

#wSkrócie: specyfikacja i cena OnePlusa X oraz 3D Touch na starszych iPhone'ach

iPhone 6s z 3D Touch
iPhone 6s z 3D Touch
Źródło zdjęć: © Apple
Miron Nurski
16.10.2015 15:05, aktualizacja: 16.10.2015 17:05

Huawei zdradza, które z jego smartfonów załapią się na aktualizację do Androida 6.0, a kolejny przeciek na temat Galaxy S7 trafia do sieci.

  1. OnePlus zamyka listę rezerwową. Na chwilę obecną OnePlusa 2 można kupić tylko mając specjalne zaproszenie. Dla osób, które mają trudności z jego zdobyciem firma uruchomiła listę rezerwową, do której zapisało się już ponad 5 milionów osób. Teraz Chińczycy informują, że lista zostanie zamknięta 22 października i od tego momentu skupią się na rezerwacji aktualnych zamówień.
  1. OnePlus X wyceniony. Smartfon przedpremierowo pojawił się w ofercie sklepu Oppomart, a jego cena to 249 dolarów, czyli ok. 930 zł. Zamieszczona przy ofercie specyfikacja obejmuje 5-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1920 x 1080, 3 GB RAM-u, 16 lub 64 GB GB pamięci, Snapdragona 801, aparaty 13 i 8 Mpix oraz bateria 2450 mAh. Ciężko stwierdzić, czy sklep zamieścił dane otrzymane od producenta czy też bazujące na przeciekach, więc do dnia zaplanowanej na 29 października premiery co nieco może się jeszcze zmienić.
Obraz
© oppomart.com
  1. Huawei zapowiada Androida 6.0 dla swoich urządzeń. A także dla smartfonów z linii Honor. Pełną listę smartfonów z zapowiedzianą aktualizacją znajdziecie w tym wpisie, który został właśnie zaktualizowany.
  1. Galaxy S7 z USB typu C? Taką informację podaje powołujący się na swoje źródła SamMobile. O zaletach tego portu możecie poczytać we wpisie Łukasza.
  1. Nowa reklama iPhone'a 6s. Najnowszy spot telewizyjny skupia się przede wszystkich na funkcji 3D Touch.
  1. 3D Touch także na starszych iPhone'ach? Choć tylko modele 6s mają ekrany rozpoznające siłę nacisku, deweloperom stojącym za nieoficjalną, dostępną w Cydii modyfikacją Forcy udało się przenieść nowe funkcje na starsze urządzenia, przy czym mocniejsze dociśnięcie zastapione jest przesunięciem palca w górę. Zasadę działania tej modyfikacji możecie zobaczyć na filmie przygotowanym przez myjailbreakmovies.

Forcy: 3D Touch-inspired functionally on older devices

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)