#wSkrócie: wygląd Galaxy A5 (2018), bateria iPhone'a X oraz smartwatch Xbox

#wSkrócie: wygląd Galaxy A5 (2018), bateria iPhone'a X oraz smartwatch Xbox

Galaxy Note8
Galaxy Note8
Źródło zdjęć: © Samsung
Miron Nurski
26.09.2017 17:21, aktualizacja: 26.09.2017 19:22
  1. Pojemność baterii iPhone'a X ujawniona

Jak zauważy @OnLeaks, iPhone X pojawił się w bazie chińskiego regulatora rynku TENAA. Załączona dokumentacja ujawnia, że smartfon ma 3 GB pamięci RAM i baterię o pojemności 2716 mAh. Dla porównania ubiegłoroczny iPhone 7 Plus ma ogniwo 2800 mAh, a iPhone 8 Plus 2675 mAh.

Orange jako pierwszy polski operator zdecydował się na wprowadzenie do swojej oferty telefonu BlackBerry z Androidem i klawiaturą QWERTY. Można go dostać już za 0 zł przy abonamencie 143,99 zł na 24 miesiące. Szczegóły tutaj.

BlackBerry KEYone
BlackBerry KEYone
  1. Galaxy A5 (2018) faktycznie z ekranem Infinity?

Ostatnio pisałem, dlaczego moim zdaniem nowe Galaxy A powinny odziedziczyć po Galaxy S8 wąskie ramki. Tymczasem @mmddj_china opublikował na Twitterze grafiki prezentujące ponoć wygląd pokrowca na Galaxy A5 (2018).

Wygląda na to, że pod aparatem znajdzie się czytnik linii papilarnych, co może sugerować, że na przednim panelu zabrakło dla niego miejsca.

  1. Anulowany smartwatch Xbox na zdjęciach

Przed kilkoma laty Microsoft pracował ponoć nad smartwatchem, który miał trafić na rynek w 2015 pod marką Xbox, ale tak się nigdy nie stało. Serwis SuomiMobiili opublikował jednak zdjęcia, na których uwieczniono podobno prototyp urządzenia.

Prototyp smartwatcha Xbox
Prototyp smartwatcha Xbox© suomimobiili.fi
  1. Caviar wypuszcza limitowane wersje iPhone'ów 8 i X

Caviar to rosyjska firma, która słynie z uzbrajania popularnych smartfonów w obudowy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Najnowsze iPhone'y można dostać w obudowach wykonanych m.in. ze złota czy tytanu, a ich ceny startują z poziomu 189 000 rubli, czyli równowartości 11 890 zł w przypadku najtańszego iPhone'a 8. Zainteresowanych odsyłam na tę stronę.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]
  1. Ciekawy koncept inteligentnych okularów Apple'a

Od dłuższego czasu mówi się, że Apple może w ciągu kilku najbliższych lat zaprezentować własne gogle rozszerzonej rzeczywistości. Jak będą wyglądały? Tego nie wiadomo, ale Evi Meyer przygotował ciekawą wizualizację wzorując się na wyglądzie iPhone'a X.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)