#wSkrócie: wytrzymalszy iPhone 6s i odejście Stephena Elopa z Microsoftu

Stephen Elop z Lumią 640 XL
Stephen Elop z Lumią 640 XL
Źródło zdjęć: © Flickr
Miron Nurski

17.06.2015 17:36, aktual.: 19.06.2015 14:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że wyginające się iPhone'y 6 Plus dały się Apple'owi we znaki.

  1. Stephen Elop odchodzi z Microsoftu. Warto dodać, że nie pierwszy raz. Po odejściu z firmy w 2010 roku Elop (na zdj. głównym) został CEO Nokii, lecz po jej przecięciu w roku 2014 zasiadł na stanowisku wiceprezesa działu Microsoft Devices Group. Business Insider donosi jednak, że w wyniku przebudowy stryktury firmy oraz łączenia i pozbywania się zbędnych działów, dla Elopa - jak i innych wysoko postawionych pracowników - w Microsofcie nie ma już miejsca.
  1. Apple Watch ponownie w sprzedaży. Pierwsza partia trafiła do konsumentów już w kwietniu, ale została wyprzedana błyskawicznie. Teraz urządzenie co prawda wciąż nie jest dostępne w Polsce, ale można je zarezerwować chociażby w jednym z niemieckich czy brytyjskich Apple Store'ów.
  1. Play odświeża oferty Formuła Rodzina i Formuła Komfort. Na razie opublikowane szczegóły dotyczą dotyczą wyłącznie oferty dla firm, ale zmiany mają wejść w życie jutro, więc zapewne wtedy pojawi się także cennik dotyczący klientów indywidualnych. Po więcej informacji odsyłam Was tutaj.
Obraz
© blogplay.pl
  1. BlackBerry Passport z Androidem na zdjęciu. Gdy pojawiły się pierwsze plotki na ten temat smartfona BlackBerry z Androidem, przedstawiciele firmy zaprzeczali jakoby szykowali urządzenie z zielonym systemem. Później mówiło się, że taki telefon może być tworzony we współpracy z Samsungiem. Tymczasem Nicola D'Amico - jeden z deweloperów BlackBerry - opublikował na Twitterze zdjęcie modelu BlackBerry Passport SQW-ANDS z Androidem 5.1. Ciężko stwierdzić, czy jest to tylko nieoficjalny port, czy też trwają właśnie jakieś oficjalne testy, ale coś może być na rzeczy.
  1. iPhone 6s z obudową z aluminium 7000? Wygląda na to, że Apple nie chce powtórki z #BendGate. Cytowany przez serwis Macotakara analityk firmy KGI Securities twierdzi, że do produkcji nowych smartfonów Apple użyje najmocniejszego na rynku stopu 7000. Jest to bardzo prawdopodobne, gdyż z tego samego aluminium wykonane są obudowy Apple Watcha Sport.
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)