#wSkrócie: Xiaomi Redmi 3 z olbrzymią baterią, przyszłość BlackBerry i Androida oraz nowy nabytek Apple'a

#wSkrócie: Xiaomi Redmi 3 z olbrzymią baterią, przyszłość BlackBerry i Androida oraz nowy nabytek Apple'a

Miron Nurski
08.01.2016 17:05, aktualizacja: 08.01.2016 18:05

Dziś #wSkrócie przeczytacie m.in. o popularności Facebook Messengera.

  1. BlackBerry całkowicie przerzuca się na Androida. Wygląda na to, że Priv nie był tylko jednorazowym eksperymentem. CEO BlackBerry, John Chen, zdradził podczas CES 2016, że w tym roku na rynek nie trafi żaden smarfon z systemem Kanadyjczyków, o czym donosi CNET. Firma planuje zaprezentować jedynie jednego lub dwa smartfony, przy czym oba będą działały pod kontrolą Androida.
  1. Xiaomi Redmi 3 z baterią o pojemności 4100 mAh. Zostało to oficjalnie potwierdzone za pośrednictwem grafiki promocyjnej, na której widać także samego smartfona. Wcześniej Xiaomi zdradziło, że będzie on miał 5-calowy ekran, więc robi się ciekawie. Premierę zaplanowano na 12 stycznia.
Xiaomi Redmi 3
Xiaomi Redmi 3
  1. Bonusowe doładowania w Orange na kartę. Operator przygotował promocję, w ramach której osoby doładowujące konto przez internet mogą liczyć na 30-procentowy bonus ważny przez 14 dni. Szczegóły tutaj.
  1. Facebook Messenger z rekordową popularnością. W oświadczeniu prasowym społecznościowy gigant chwali się, że z jego mobilnego komunikatora każdego miesiąca korzysta już - uwaga - 800 milionów osób. Ciekawe, kiedy pęknie miliard.
Obraz
© fb.com
  1. Apple kupuje firmę Emotient. Jest to startup rozwijający technologię, która pozwala odczytać emocje użytkownika z wyrazu twarzy. O przejęciu informuje Wall Street Journal, ale oficjalnie nie wiadomo, po co Apple'owi ta technologia. Nietrudno się jednak domyślić, że gigant poważnie myśli o rozwoju sztucznej inteligencji.
  1. Koncept iPhone'a 7c Niejaki Armend Lleshi przygotował wizualizację swojego wyobrażenia kolorowego smartfona Apple'a. Chcielibyście, żeby finalnie wyglądał on podobnie?
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)