#wSkrócie: Xiaomi Redmi 3 z olbrzymią baterią, przyszłość BlackBerry i Androida oraz nowy nabytek Apple'a

Strona główna#wSkrócie: Xiaomi Redmi 3 z olbrzymią baterią, przyszłość BlackBerry i Androida oraz nowy nabytek Apple'a
08.01.2016 17:05

Dziś #wSkrócie przeczytacie m.in. o popularności Facebook Messengera.

  1. BlackBerry całkowicie przerzuca się na Androida. Wygląda na to, że Priv nie był tylko jednorazowym eksperymentem. CEO BlackBerry, John Chen, zdradził podczas CES 2016, że w tym roku na rynek nie trafi żaden smarfon z systemem Kanadyjczyków, o czym donosi CNET. Firma planuje zaprezentować jedynie jednego lub dwa smartfony, przy czym oba będą działały pod kontrolą Androida.
  1. Xiaomi Redmi 3 z baterią o pojemności 4100 mAh. Zostało to oficjalnie potwierdzone za pośrednictwem grafiki promocyjnej, na której widać także samego smartfona. Wcześniej Xiaomi zdradziło, że będzie on miał 5-calowy ekran, więc robi się ciekawie. Premierę zaplanowano na 12 stycznia.
Xiaomi Redmi 3
Xiaomi Redmi 3
  1. Bonusowe doładowania w Orange na kartę. Operator przygotował promocję, w ramach której osoby doładowujące konto przez internet mogą liczyć na 30-procentowy bonus ważny przez 14 dni. Szczegóły tutaj.
  1. Facebook Messenger z rekordową popularnością. W oświadczeniu prasowym społecznościowy gigant chwali się, że z jego mobilnego komunikatora każdego miesiąca korzysta już - uwaga - 800 milionów osób. Ciekawe, kiedy pęknie miliard.
412156766080926630
Źródło zdjęć: © fb.com
  1. Apple kupuje firmę Emotient. Jest to startup rozwijający technologię, która pozwala odczytać emocje użytkownika z wyrazu twarzy. O przejęciu informuje Wall Street Journal, ale oficjalnie nie wiadomo, po co Apple'owi ta technologia. Nietrudno się jednak domyślić, że gigant poważnie myśli o rozwoju sztucznej inteligencji.
  1. Koncept iPhone'a 7c Niejaki Armend Lleshi przygotował wizualizację swojego wyobrażenia kolorowego smartfona Apple'a. Chcielibyście, żeby finalnie wyglądał on podobnie?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)