#wSkrócie: Xperia C5 Ultra na zdjęciach, launcher Microsoftu na Androida oraz lepsza oferta nju mobile

#wSkrócie: Xperia C5 Ultra na zdjęciach, launcher Microsoftu na Androida oraz lepsza oferta nju mobile

Xperia C4
Xperia C4
Źródło zdjęć: © Sony
Miron Nurski
27.07.2015 16:20, aktualizacja: 27.07.2015 18:20

Nowy członek rodziny Android One doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Tymczasem Panasonic wprowadza do swojej oferty kolejny tablet warty kilkanaście tysięcy złotych.

 1. Lava Pixel V1 oficjalnie. O nowym przedstawicielu linii Android One wiadomo wszystko od kilku dni, ale dopiero dziś indyjski oddział Google'a oficjalnie potwierdził istnienie tego modelu. Przy okazji opublikowano sympatyczny spot promocyjny.

Android One: New Baby #BundleOfJoy

 1. Oto nowy, 20-calowy tablet Panasonica. Przygotowany z myślą o architektach, projektantach, nadawaczach telewizyjnych, fotografach i handlowcach model Toughpad FZ-Y1 ma 20-calowy ekran o rozdzielczości 4K (3840 x 2560), procesor Intel Core i5-5300U vPro, 4 lub 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci SSD oraz Windowsa 8.1. Ciekawe, kiedy takie parametry zobaczymy w smartfonach ;) Wykonana z włókna szklanego obudowa ma zapewnić odporność na upadki z wysokości 76 cm. Ceny w zależności od wariantu wynoszą 12 500 lub 14 500 zł.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/4]
 1. Windows 10 dla tabletów GoClevera potwierdzony. Producent ujawnił dziś, że jego tablety pomyślnie przeszły testy kompatybilności, więc użytkownicy modeli Insignia 1010 Business, Insignia 1010 WIN oraz Insignia 800 WIN i 800 WIN 3G będą mogli pobrać najnowszą wersję systemu już 29 lipca. Aktualizację można zarezerwować tutaj.
 1. Microsoft z własnym launcherem na Androida. Firma informuje o rozpoczęciu prac nad aplikacją Arrow, czyli alternatywnym ekranem głównym dla smartfonów z zielonym systemem. Na razie apka dostępna jest w wyłącznie w wersji beta, ale można się do nich przyłączyć dołączając do tej społeczności w serwisie Google+ oraz oraz pobierając i instalując tę aplikację. Arrow to inteligentny launcher podzielony na 3 sekcje: kontakty, aplikacje oraz notatki i przypomnienia.
Arrow Launcher
Arrow Launcher
 1. nju mobile wkrótce z jeszcze korzystniejszą ofertą. Prywatnie używam oferty "jeden na wszystko" z nielimitowanymi minutami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci oraz 2 GB internetu za maksymalnie 39 zł miesięcznie. Zostałem poinformowany drogą pocztową, że od 28 sierpnia ta sama kwota będzie obejmować pakiet 5 GB, zaś po jego wykorzystaniu prędkość transferu danych zostanie ograniczona do 64 kb/s (dotychczas 16 kb/s). Zapowiada się zatem całkiem niezła oferta.
 1. Xperia C5 Ultra na grafikach. O tym smartfonie mogliście już poczytać w tym wpisie. Tym razem Xperia Blog dotarł do instrukcji obsługi tego modelu, w której zawarte są także grafiki potwierdzające design urządzenia z ultracienkimi bocznymi ramkami.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/4]
 1. Świetna interaktywna mapa GTA V na Androida i iOS. Engadget wygrzebał z sieci bardzo udaną, choć nieoficjalną mapę Los Santos, która obejmuje ponad 2000 lokacji. Dostępna jest ona w wersji przeglądarkowej, a także w Google Play i App Storze.
 1. iPhone 6 vs bardzo wysoka temperatura. TechRax umieścił na smartfonie Apple'a rozgrzaną do czerwoności kulkę. Efekt jest interesujący.

Red Hot Fireballs + iPhone 6 = Secret Portal!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)