#wSkrócie: zapowiedź smartfona Motoroli z nietłukącym się ekranem i 18,4-calowy Galaxy View na zdjęciach

Strona główna#wSkrócie: zapowiedź smartfona Motoroli z nietłukącym się ekranem i 18,4-calowy Galaxy View na zdjęciach
21.10.2015 17:22
Smartfon z rozbitym ekranem
Smartfon z rozbitym ekranem
Źródło zdjęć: © Shutterstock

Play obniża ceny wybranych smartfonów, a nju mobile wychodzi z internetu.

 1. Smartfon Motoroli z "nietłukącym się ekranem" zapowiedziany. Z przecieków wiemy, że takim wyświetlaczem cechować ma się Motorola DROID Turbo 2, a teraz zostało to oficjalnie potwierdzone przez amerykańską sieć Verizon, która umieściła na Twitterze dość sugestywne wideo.
 1. Nadchodzi MIUI 7. Najnowsza wersja rozwijanego przez Xiaomi i bazującego na Androidzie systemu trafi na pokłady pierwszych urządzeń już 27 października. Lista wspieranych urządzeń ma zostać ogłoszona wkrótce, ale już teraz możemy założyć, że w pierwszej kolejności obejmie smartfony Xiaomi, a dopiero później zostanie rozszerzona o modele Samsunga, LG, HTC i innych producentów. Oprogramowanie będzie można pobrać stąd.
 1. Galaxy View na zdjęciach promocyjnych. Domniemane prasówki nadchodzącego 18,4-calowego tabletu opublikował serwis SamMobile. Co ciekawe, na grafikach nie widać przycisku Home. Jak się tak jednak głębiej zastanowić, korzystanie z fizycznych przycisków na tak dużym urządzeniu musiałoby być upierdliwe.
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
[1/5]
 1. nju mobile już nie tylko przez internet. Dotychczas poza stroną internetową można było kupić wyłącznie startery nju, ale to właśnie się zmieniło. W wybranych miastach (Łódź, Szczytno, Wrocław i Toruń) można się już zapoznać z pełną ofertą sieci w sklepach, o czy czytamy na blogu Orange. Tam też znajdziecie pełną listę punktów.
 1. Play przecenia wybrane smartfony. Taniej można kupić takie modele jak LG Leon LTE, AllView Viper i4G czy Alcatel Pop C9. Więcej szczegółów tutaj.
 1. Wczorajsza prezentacja HTC One A9 już w sieci. Tajwańczycy udostępnili na YouTubie niespełna 20-minutową prezentację swojego pierwszego iPhone'a.

HTC Be Brilliant

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)