#wSkrócie: Zdjęcia Google z nową funkcją, Galaxy S7 active oraz iPhone SE w programie Jimmy'ego Kimmela

Jimmy Kimmel Live/YouTube
Jimmy Kimmel Live/YouTube
Miron Nurski

23.03.2016 17:15, aktual.: 23.03.2016 18:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ciekawe informacje w dzisiejszym #wSkrócie znajdą także często podróżujący abonenci sieci Play.

  1. Nadchodzi Galaxy S7 Avtive?

Jak donosi @evleaks, amerykańska sieć AT&T testuje nowe urządzenie Samsunga o kodowym oznaczeniu Samsung SM-G891A. Biorąc pod uwagę, że ubiegłoroczny S6 Active to G890A, może chodzić o jego następcę.

Samsung Galaxy S6 Active na zdjęciach prasowych:

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]
  1. Play zdradza nowy roamingowy cennik

Na mocy zmieniających się przepisów od 30 kwietnia operatorzy będą musieli obniżyć stawki roamingowe obowiązujące w krajach UE. Play nowe cenniki dla różnych taryf opublikował już dziś, a znajdziecie je na blogu Play. Wspólny mianownik dla wszystkich ofert to 5 groszy za minutę odebranego połączenia głosowego. Przypominam, że obniżenie stawek to etap przejściowy prowadzący do całkowitego zniesienia opłat roamingowych w Unii Europejskiej, co nastąpi 15 czerwca 2017 roku.

  1. Huawei P9 już 6 kwietnia

Na swojej stronie internetowej Chińczycy rozpoczęli odliczanie do tego dnia. Jako że na stronie pojawiły się zdjęcia ukazujące fragmenty obudowy urządzenia z dwoma aparatami, możemy być pewni, że chodzi o premierę P-dziewiątki.

Obraz
  1. Google zmienia nazwę aplikacji Chromecast na Google Cast

Korzystacie z przystawki do telewizora Chromecast? Nie zdziwcie się, jeśli znajdująca się na waszych pulpitach aplikacja odpowiedzialna za jego obsługę na dniach zmieni nazwę. Ze względu na to, iż wyszukiwarkowy gigant zaczął licencjonować stojącą za Chromecastem technologię Google Cast m.in. producentom telewizorów, uznał, iż nowa nazwa będzie bardziej odpowiednia.

  1. Zdjęcia Google z inteligentnymi albumami

Google informuje, że od teraz po każdym wydarzeniu i wycieczce jego aplikacje będzie w stanie sama wybrać najładniejsze zdjęcia i zamknąć je w albumie, który będzie można następnie w całości udostępnić znajomym. Możliwe będzie także wypełnianie albumów przez kilka osób. Nowa funkcja została już udostępniona użytkownikom Androida i iOS-u.

Google Photos: Introducing New, Smarter Albums

  1. Jimmy Kimmel znów wkręca Amerykanów

Prowadzący słynnego talk-show postanowił poprosić przechodniów o porównanie iPhone'a 5 z iPhone'em SE dając im do rąk... dwa iPhone'y 5. Wyszło zabawne, choć oczywiście nie można wykluczyć, że ludzie zostali podstawieni.

First Look: iPhone SE

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)