Wspaniałe wyświetlanie gier 3D na WebOS

Wspaniałe wyświetlanie gier 3D na WebOS
Krystian Bezdzietny

14.03.2010 09:33, aktual.: 14.03.2010 10:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tuż przed światową premierą telefonu Palm Pre, przedstawiciela nowej platformy WebOS, cały świat drżał. Niestety, halo wokół Palma znacznie ucichło i można powiedzieć, że umarło śmiercią naturalną. Telefon jest naprawdę dobry, ale widocznie nie na tyle, aby na dłużej zaistnieć w branży, jak chociażby iPhone. Okazuje się jednak, że Palm i WebOS wracają powoli na salony. Poniżej wideo prezentujące genialne wyświetlanie gier 3D, które niebawem będzie dostępne w Palmach.

Assassin's Creed and SIMS 3 for webOS shows of 3D gaming skills

Jest to bowiem prezentacja od chłopaków z IntoMobile, którzy udali się na międzynarodowe targi gier - *Game Developer?s Conference *- odbywające się w tym roku w San Fransisco.

Tworzenie takich gier, jakie mogliśmy podziwiać powyżej, jest możliwe dzięki najnowszemu Plug-in Development Kit, które od teraz umożliwia developerom większe pole działania poprzez wdrożone wsparcie dla C i C++, OpenGL ES 1.1 czy 2.0. W efekcie otrzymujemy szybkie i płynne wyświetlanie gier.

Najnowsze PDK zostało udostępnione developerom, jednak posiadacze Palmów będą musieli jeszcze poczekać na aktualizację oprogramowania, która umożliwi obsługę m.in. tego, co widzieliśmy powyżej.

Bez wątpienia WebOS i Palm nie chcą odejść w zapomnienie. Zobaczymy, czy się wystarczająco odbiją.

źródło: IntoMobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)