Wycieka zdjęcie prasowe LG G4. Nowy flagowiec będzie podobny do G3?

Wycieka zdjęcie prasowe LG G4. Nowy flagowiec będzie podobny do G3?

Czy tak będzie wyglądać LG G4?
Czy tak będzie wyglądać LG G4?
Źródło zdjęć: © @OnLeaks
Kamil Zawiślak
10.03.2015 10:52, aktualizacja: 21.04.2016 16:39

Na Twitterze, na koncie @OnLeaks pojawiła się grafika, która podobno przedstawia plecki niezapowiedzianego jeszcze flagowca LG, czyli modelu G4. Podane zostały też wymiary urządzenia.

Co ciekawe, rozmieszczenie dosłownie wszystkich elementów zdaje się być identyczne, jak w modelu G3 - oko aparatu, laserowy AF, dioda LED czy przyciski funkcyjne. Nawet głośnik jest w lewym dolnym rogu. Może to świadczyć o tym, że producent nie zdecydował się na drastyczne zmiany w wyglądzie i pójdzie podobną drogą co HTC, które "tylko" ulepszyło swój telefon. Czy to dobra taktyka? Ciężko powiedzieć, to okaże się po kilku miesiącach sprzedaży.

Wymiary G4 to podobno 148,9 x 76,5 x 9,9 mm. Dla porównania G3 mierzy 146,3 x 74,6 x 8,9 mm. Wygląda więc na to, że nowy flagowiec Koreańczyków będzie nieco większy od poprzednika.

Warto mieć na uwadze fakt, że Steve Hemmerstoffer, dzięki któremu render trafił do sieci, jest redaktorem naczelnym serwisu NowhereElse. Na jego koncie jest już kilka przecieków, które okazały się być prawdziwe. Na przykład ostatni traktował o fragmencie obudowy najnowszego Samsunga Galaxy S6. Można zatem oczekiwać, że i tym razem jego wyciek pokryje się z rzeczywistością.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)