Nowe smartfony wyciekają na zdjęciach. LG znowu stawia na cienkie ramki, Apple niekoniecznie

Nowe smartfony wyciekają na zdjęciach. LG znowu stawia na cienkie ramki, Apple niekoniecznie15.04.2014 13:51
LG isai FL i przedni panel iPhone'a 6
LG isai FL i przedni panel iPhone'a 6
Źródło zdjęć: © twitter.com | weibo.com

Dzisiejsze przecieki świadczą o tym, że LG i Apple wciąż wyznają inne filozofie designu.

@evleaks opublikował dziś zdjęcie prasowe przedstawiające wygląd jednego z nadchodzących smartfonów LG. Niestety, nie jest to oczekiwany flagowy model G3, tylko urządzenie o nazwie isai FL, przygotowywane dla japońskiego operatora KDDI.

LG isai FL
Źródło zdjęć: © twitter.com
LG isai FL

Jest to więc jeden z tych azjatyckich oryginałów, które najpewniej nigdy oficjalnie nie zawitają do Europy. Niemniej jednak widać, że cienkie ramki się Koreańczykom nie znudziły, więc z pewnością tego samego można się spodziewać G3. Rozczarowane mogą być jednak osoby oczekujące tego samego od iPhone'a 6.

Z fabryki Foxconn wypłynęło kolejne zdjęcie, na którym uchwycono ponoć przedni panel nowego flagowca Apple'a u boku iPhone'a 5s.

Przedni panel iPhone'a 6?
Źródło zdjęć: © gsmarena.com
Przedni panel iPhone'a 6?

Fotka, o ile nie została sfałszowana, potwierdza to, o czym mówi się od dawna - kolejny iTelefon będzie miał większy ekran. Najwidoczniej jednak nie zostanie on zamknięty w obudowie o kompaktowych wymiarach, tylko całe urządzenie będzie po prostu proporcjonalnie większe od poprzednich iPhone'ów.

Dzisiejszy przeciek zdaje się pokrywać z wczorajszym, który wskazywał na to, że 4,7-calowy iPhone 6 będzie mierzył 138 x 64 mm. Jak wypada na tle innych smartfonów z wyświetlaczami tej wielkości? Motorola Moto X ma 129,3 x 65,3 mm, LG G2 mini - 129,6 x 66 mm, a HTC One 137,4 x 68,2 mm. Wygląda więc na to, że iPhone 6 będzie o jakieś 0,5 mm wyższy i 4 mm węższy od ubiegłorocznego flagowca HTC. Przy iPhonie 5s prezentuje się on następująco.

iPhone 5s i HTC One
Źródło zdjęć: © versus.com
iPhone 5s i HTC One

Przypomnę jeszcze, że nowy smartfon Apple'a ma trafić na rynek jesienią. Wcześniej, 2 czerwca, odbędzie się konferencja WWDC 2014, na której powinna zostać pokazana platforma iOS 8.

Źródła: Twitter; GSMArena; Versus.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)