Wyciszanie budzika poprzez potrząsanie iPhone'em

Wyciszanie budzika poprzez potrząsanie iPhone'em

Wyciszanie budzika poprzez potrząsanie iPhone'em
Krystian Bezdzietny
05.08.2012 12:57, aktualizacja: 05.08.2012 14:57

Jeżeli wyciszanie dzwoniącego budzika poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku na ekranie iPhone'a to średnio motywujący powód do tego, aby zwlec się z łóżka, to powinieneś poznać aplikację Wake N Shake. Dzięki niej irytujący, poranny sygnał będzie tak długo rozbrzmiewał z głośnika iPhone'a, dopóki nie wstrząśniesz urządzeniem.

Ta minimalistyczna aplikacja umożliwia określenie utworu z Twojej biblioteki, który ma Cię później skutecznie obudzić. Oprócz tego, tuż przed aktywacją alarmu konieczne jest określenie czułości na wibracje. A wiadomo, że im ta będzie wyższa, tym trzeba będzie bardziej potrząsać urządzeniem, co z pewnością poskutkuje znacznie szybszą pobudką.

Evil Alarm Clock

[solr id="simblog-pl-59779" excerpt="0" image="0" _url="http://simblog.pl/w-app-store-jest-ponad-400-tysiecy-aplikacji-ktorymi-nikt-sie-nie-interesuje" _mphoto="app-store-gry-59779-270x-cc95220.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2719[/block]

Aplikacja dostępna jest za dolara w App Store. Jako że iOS nie ma możliwości implementowania opisanych wyżej funkcji jako domyślnych możliwości systemu, aby Wake N Shake działała według zamierzeń, konieczne jest wyłączenie trybu milczącego, a także włączenie aplikacji i pozostawienie jej 'na widoku.. Ważne jest, aby nie blokować urządzenia, ponieważ aplikacja współpracuje z czujnikiem zbliżeniowym, dzięki czemu odwrócenie smartfona spowoduje automatyczne wygaszenie ekranu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)