Wygodny sposób zarządzania jasnością ekranu w iOS

Wygodny sposób zarządzania jasnością ekranu w iOS
Krystian Bezdzietny

18.01.2012 13:20, aktual.: 18.01.2012 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natężenie jasności ekranu to jedna z najczęściej odwiedzanych przez wielu użytkowników opcji telefonu. Jasność wyświetlacza dopasowuje się zależnie od otoczenia czy pory dnia, tak aby nie był on zbyt ciemny albo żeby nie raził. Deweloperzy stworzyli już wiele różnych sposobów na szybkie zarządzanie jasnością ekranu, a przykładem jednego z nich jest stosowanie SBBrightnessButtons.

Po zainstalowaniu z Cydii narzędzia o tej nazwie w dolnych rogach home screenu systemu iOS pojawią się dwa przyciski odpowiedzialne za zwiększanie bądź zmniejszanie jasności ekranu. Wystarczy dotknąć "-", aby natężenie zmniejszyć, oraz "+", aby je zwiększyć. Każdorazowa zmiana będzie odnotowywana na ekranie w postaci charakterystycznego komunikatu ze skalą natężenia, jak na screenie zamieszczonym wyżej.

Jeżeli ktoś zainstaluje SBBrightnessButtons, to musi się liczyć z tym, że straci możliwość przełączania kolejnych ekranów z aplikacjami, ponieważ przeznaczone do tego pola będą zastąpione przyciskami odpowiedzialnymi za zarządzanie jasnością ekranu. Aplikacja SBBrightnessButtons dostępna jest w Cydii, w repozytorium BigBoss, za darmo.

Źródło: ispazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)