Wygraj nawigację firmy Sygic – Konkurs Applemanii "Bądź kreatywny!"

Wygraj nawigację firmy Sygic – Konkurs Applemanii "Bądź kreatywny!"18.06.2011 11:17
Wygraj nawigację firmy Sygic – Konkurs Applemanii "Bądź kreatywny!"
Zbyszek Kowal

Sezon wakacyjny już niedługo rozpocznie się na dobre. Warto więc przed wyruszeniem w drogę wyposażyć naszego iPhone’a w jedną z najlepszych aplikacji nawigujących na rynku. Jeżeli nie stać cię na zakup takiego oprogramowania w App Store, to u nas możesz wygrać egzemplarz Sygic GPS Navigation za darmo!

No może nie zupełnie za darmo. Trochę będzie trzeba się wysilić, ale nagroda jest naprawdę warta waszej uwagi. Nasz konkurs organizujemy razem z firmą Sygic, która poczyniła w sklepie Apple’a dość poważne zmiany.

Dotychczasowe produkty jak Sygic Mobile Maps oraz Sygic Aura zlewają się w jeden produkt, który nosi nazwę Sygic GPS Navigation. Oczywiście z odpowiednim podziałem na poszczególne rejony Europy. Zobaczcie sami jak nowy projekt prezentuje się w akcji.

Ten świetny program może być również wasz! W konkursie który organizujemy z firmą Sygic mamy do wygrania pięć promo kodów na wersję Sygic: Eastern Europe: GPS Navigation, która zawiera mapy Polski oraz państw sąsiednich. Koszt zakupu takiego programu to 29, 99 euro!

KONKURS

Zasady zabawy są bardzo proste, co oczywiście nie oznacza że nie wymagają od Was troszkę kreatywności oraz inwencji twórczej. Aby wziąć udział w konkursie musicie spełnić trzy podstawowe kryteria.

  1. Każdy uczestnik konkursu musi zostać fanem firmy Sygic na Facebooku. Klikajcie w przycisk „like” po wczytaniu się witryny.
  2. Nagrajcie krótki filmik (nie dłuższy niż 3 minuty) w którym pokażecie wasze uwielbienie do produktów firmy Sygic. Możecie wycinać samochody z kartonów, biegać z iPhonem po osiedlu, lub w jakikolwiek inny sposób pokazywać potrzebę otrzymania nawigacji od nas. Bądźcie kreatywni i zaskoczcie nas ciekawymi pomysłami!
  3. Filmik należy wrzucić na Youtube’a lub Vimeo, a link do materiału zostawiacie w komentarzu pod tym wpisem. Pamiętajcie jednak aby zalogować się jako użytkownik Facebooka.

Czas zabawy to równiutki tydzień. Dokładnie za 7 dni od daty publikacji tego tekstu, przestaniemy zbierać wasze zgłoszenia. Pięciu laureatów wybierze firma Sygic. Wyniki zostaną ogłoszone w osobnym artykule w środku tygodnia po upływie terminu zgłoszeń. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

KONKURS ZAMKNIĘTY. NAGRÓD NIE PRZYZNANO.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)