Wyjaśniło się, czym jest tajemniczy element widoczny na obudowie LG G3

Strona głównaWyjaśniło się, czym jest tajemniczy element widoczny na obudowie LG G3
16.05.2014 05:28
LG G3
LG G3
Źródło zdjęć: © evleaks.at

O LG G3 wiadomo już wiele, ale kolejne plotki dotyczące ulokowanego na tylnej części obudowy elementu wzajemnie sobie przeczyły. Rozwiązanie zagadki jest dość zaskakujące.

Czytnik linii papilarnych? Odpada, musiałby być większy. Dioda IR? Było to prawdopodobne, dopóki nowe zdjęcia nie zdradziły, że zostanie on ulokowany na górnej krawędzi. Pulsometr? To był chyba najbardziej logiczny strzał, bo czujnik tętna znalazł się w podobnym miejscu na pokładzie konkurencyjnego modelu Galaxy S5. W każdym razie teorii było wiele, ale wszystkie błędne.

Jak donosi @evleaks, znajdujący się przy aparacie sensor to... laser. Jego zadaniem ma być usprawnienie działania autofocusu. Mówi się, że dzięki niemu LG G3 będzie szybko i skutecznie skupiał ostrość na fotografowanych obiektach nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych. Jestem ciekaw, czy dzięki laserowi G-trójka przebije ustawianie ostrości w 0,3 sekundy, którym chwali się Samsung. Tak czy inaczej, cieszy fakt, że Koreańczycy chcą wyróżnić się z tłumu i stawiają na dość niekonwencjonalne rozwiązania. O ile oczywiście sprawdzi się to w codziennym użytkowaniu.

Oprócz tego @evleaks dokłada nowe zdjęcia prasowe LG G3. Tym razem uwieczniono na nich również ekran blokady z domyślną tapetą.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Standardowe tapety zazwyczaj przygotowywane są z myślą o podkreślaniu walorów wyświetlacza. Wygląda zatem na to, że ekran nadchodzącego smartfon nie będzie się musiał wstydzić bieli i nasycenia kolorów.

Trzeba przyznać, że robi się coraz ciekawej. Na szczęście premiera LG G3 będzie miała miejsce 27 maja, czyli już za 11 dni.

Źródła: @evleaks; @evleaks; @evleaks.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)