Wymieńmy się - aplikacja Narodowego Banku Polskiego [wideo]

Wymieńmy się - aplikacja Narodowego Banku Polskiego [wideo]

Wymieńmy się
Wymieńmy się
Zbyszek Kowal
10.01.2011 09:08, aktualizacja: 10.01.2011 10:08

Dzisiaj napiszemy o rzeczy poważnej. Będzie o pieniądzach, denominacji w Polsce oraz oficjalnej aplikacji Narodowego Banku Polskiego. Niepełnoletni nawet niech nie klikają w rozwinięcie wpisu, takich rzeczy nie możecie pamiętać!

Najpierw Apple zaskoczył firmę ANTiSoftware, która stworzyła aplikację Wymieńmy się dla Narodowego Banku Polskiego. Proces zatwierdzenia trwał zaledwie sześć dni. Potem my byliśmy zaskoczeni e-mailem od producenta z prośbą o promocję programu na łamach Applemanii.

Chociaż temat jest już mało aktualny (termin wymiany pieniędzy minął 31 grudnia) to pomimo tego poruszamy ten temat dla wszystkich tych, którzy pamiętają „stare pieniądze”, które przez długi okres krążyły w obiegu.

Z blogerskiego obowiązku dodam, że aplikacja Wymieńmy się miała na celu przypomnieć wszystkim o możliwości wymiany starych pieniędzy na nowe. Kiedyś były złotówki, teraz mamy PLN-y. Program pozwala zapoznać się z historią denominacji w Polsce oraz banknotami, którymi płacił wtedy każdy Polak.

Po Nowym Roku ta darmowa aplikacja to tylko fajny program, w którym można zobaczyć stare banknoty. No właśnie, to dla nich samych warto pobrać Wymieńmy się. Jeśli nie dla przypomnienia, to dla pokazania dzieciakom. Spójrzcie na załączony do wpisu filmik. Czy przypominają się Wam jakieś historie związane z tymi pieniędzmi? Komentarze są do Waszej dyspozycji.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)