Wypróbuj Firefoksa 10 z Flashem na swoim Androidzie

fot. FastCompany.com
fot. FastCompany.com
Krystian Bezdzietny

17.10.2011 10:00, aktual.: 17.10.2011 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli cały czas dzielnie wyczekujecie, aż androidowa wersja Firefoksa w końcu będzie obsługiwać Flasha, to jeszcze trochę sobie poczekacie. Jednak jeśli cierpliwość nie jest Waszą mocną stroną, to zainstalujcie Firefoksa 10 z obsługą Flasha już teraz.

Dokopano się na serwerze Mozilli tzw. nightly-buildów, na których deweloperzy koncernu powoli sobie pracują, aby za jakiś czas zaskoczyć klientów nowościami. Okazało się, że na serwerze wygrzewa się pozycja fennec-10.0a1.multi.android-arm.apk, czyli właśnie plik z przygotowywanym Firefoksem (najprawdopodobniej 10). Możecie go zainstalować już teraz, a później zaopatrzyć przeglądarkę we wtyczkę Adobe Flash, chociaż uprzedzam, że aplikacja niemiłosiernie się zacina i płata różne inne figle uniemożliwiające normalną pracę.

Według informacji wyczytanych na tzw. Bugzilli, wersja przeglądarki zaprezentowana powyżej ma mieć swoją premierę około 31 stycznia 2012 r., więc na oficjalny zrzut trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Do tego czasu polecam korzystanie na przykład z... Opery Mobile lub Mini.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)