Wypromuj pierdy i zgarnij 5000$

Wypromuj pierdy i zgarnij 5000$16.01.2009 16:00
Wypromuj pierdy i zgarnij 5000$
Sabina

Aplikacja iFart, która posiadaczom iPhonów umożliwia podzielenie się z całym światem własną kulturą osobistą, poczuciem dobrego smaku i osobliwym poczuciem humoru okazuje się bić rekordy popularności. iFart pobrało już ponad 300.000 osób a pobierze jeszcze więcej. Twórca dodatku postanowił bowiem zorganizować konkurs na najlepszą reklamę promującą tą niesamowicie gustowną, zabawną i taka ludzką aplikację.

, która posiadaczom iPhonów umożliwia podzielenie się z całym światem własną kulturą osobistą, poczuciem dobrego smaku i osobliwym poczuciem humoru okazuje się bić rekordy popularności. iFart pobrało już ponad 300.000 osób a pobierze jeszcze więcej. Twórca dodatku postanowił bowiem zorganizować konkurs na najlepszą reklamę promującą tą niesamowicie gustowną, zabawną i taka ludzką aplikację.

W konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy tylko stworzyć trwająca maksymalnie 60 sekund reklamę w formie filmiku, która sprawi, że pierdzieć będzie już każdy w każdej sytuacji i zawsze.

Propozycje konkursowe zgłaszać można do końca kwietnia. Twórca najlepszej reklamy iFart wygra 5 tyś $, za drugie miejsce jest Macbook, za trzecie iPod Touch.

Zatem - na zakupy (20 kg fasoli na pewno się przyda) i do dzieła !

Cudowny pomysł! Nie mogę się już doczekać reklamówek na miarę Bergmana i trzymam kciuki za efekt iSmell)

Poniżej atak iFartu na babcię. Hasło reklamowe „Śmiech jest najlepszym lekarstwem".

iFart Sneak Attack on Sweet Old Lady

Źródło: ifartmobile.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)