Wyprzedaż w App Store – zgarnij 4 tytuły po niższych cenach!

Wyprzedaż w App Store – zgarnij 4 tytuły po niższych cenach!
Zbigniew Kowal

03.09.2009 07:00, aktual.: 03.09.2009 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To już stało się niejako modą, że większość użytkowników App Store nie rzuca się na zakupy od razu, tylko czeka na pierwsze obniżki swoich ulubionych gier. Czasami czeka się bardzo długo, gdyż producent do maksimum wyczekuje na dogodny moment. No i jest, w końcu nadszedł czas, że cztery poważne tytuły objęte zostały hasłem „on sale”. Do zgarnięcia, za całkiem sensowne pieniądze są: Rolando, Super Monkey Ball, Boulder Dash Rocks oraz Ynth!

O tej grze, słyszał z pewnością każdy z Was. Wielki hicior od firmy ngmoco, po pojawieniu się Rolando 2 w końcu został przeceniony. Unikatowe sterowanie za pomocą akcelerometru powinna przypaść Wam do gusty. Trudno powiedzieć, czy cena może spaść jeszcze niżej. Może przy okazji Rolando 3? Poniżej filmik z gry.

Rolando - iPhone and iPod touch gameplay trailer

Jedna z najstarszych gier w sklepie* Apple’a*, od ponad roku nie zmieniała swojej ceny. W końcu przyszła kryska na Matyska! Cena spada, a 110 poziomów o szalonej kulce czeka na odkrycie. Jeśli kręcą was klimaty Sonica, to jest to z pewnością pozycja dla Was. Być może poniższy filmik, przekona Was do zakupu.

Super Monkey Ball Demo

Takie przeceny konsumenci lubią najbardziej. Jeden dolar za nowe wcielenie klasycznego Boulder Dasha! Czy trzeba mówić coś jeszcze? Kupujcie, póki można, cena z pewnością nie utrzyma się zbyt dług. Poniżej, możecie zobaczyć grę w akacji. Naprawdę warto!

Boulder Dash Rocks

Ta unikatowa pod względem gameplay’u gra, również została przeceniona. Tytuł z pewnością nie jest znany zbyt szeroko nad Wisłą, ale naprawdę warto się tą pozycją zainteresować. Zwrócicie uwagę na bardzo ciekawą opcje obracania obrazu. Przygody milutkiego robaczka do wzięcia za 99 centów. Poniżej filmik, który rozjaśni co nieco w waszych głowach.

Ynth by Krabl com Gameplay Video Museum Level

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)