Play: aby przenieść numer wystarczy jedna wizyta

Play: aby przenieść numer wystarczy jedna wizyta

PlayLogo
PlayLogo
Katarzyna Pura
29.09.2009 16:00, aktualizacja: 29.09.2009 18:00

Od jutra, tj. 30 września bieżącego roku (środa), aby przenieść swój dotychczasowy numer do Play Fresh, wystarczy tylko jedna wizyta w salonie. Jak zaznacza i chwali się sam operator w informacji prasowej - "PLAY jako pierwszy operator wprowadza tego typu proces dla numerów przenoszonych do oferty na kartę."

Od jutra, tj. 30 września bieżącego roku (środa), aby przenieść swój dotychczasowy numer do Play Fresh, wystarczy tylko jedna wizyta w salonie. Jak zaznacza i chwali się sam operator w informacji prasowej - *"PLAY jako pierwszy operator wprowadza tego typu proces dla numerów przenoszonych do oferty na kartę."

Z oferty mogą skorzystać zarejestrowani klienci wszystkich krajowych sieci komórkowych korzystających z ofert na kartę, mix, abonamentów czy taryf biznesowych.

Jedna wizyta w salonie załatwia wszystkie formalności. Wtedy również otrzymuje się od razu starter (za darmo) Play Fresh 9 z dziewięcioma złotymi do dowolnego wykorzystania, które to są dostępne po przeniesieniu numeru.

Po przeniesieniu numeru do Play Fresh każdy dostaje 60 zł, czyli przez kolejne trzy miesiące pakiet 20 zł do dowolnego wykorzystania (na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci).

Nadal można skorzystać ze standardowego procesu przenoszenia numeru.

Całą sprawę z radością komentuje rzecznik sieci Play, Marcin Gruszka, pisząc na swoim blogu: "już od jutra!!! Tak jak obiecaliśmy - uprościliśmy. Wystarczy jedna wizyta w sklepie."

Źródło: informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Nowa numeracja w Play
Nowa numeracja w Play
Kira Czarczyńska
+30 minut od Play
+30 minut od Play
Kira Czarczyńska
Komentarze (0)