Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań w sieci Era

Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań w sieci Era

Era
Era
Mateusz Żołyniak
28.10.2010 19:07, aktualizacja: 28.10.2010 21:07

Tablet Samsung Galaxy Tab to niejedyna nowość, jaką uraczyła nas dzisiaj Era. Już od 3 listopada sieć wprowadza nową ofertę, czyli Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań.

Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań pozwala na stałą kontrolę kosztów oraz na zawarcie umowy na określoną liczbę doładowań od 24 do maksymalnie 48. Jedynym warunkiem jest zasilanie konta przynajmniej raz w miesiącu zadeklarowaną kwotą minimalną.

Do wyboru będą dwie jej wartości - 25 lub 50 złotych ze stawkami odpowiednio 39 lub 29 groszy za minutę połączenia do Ery i dwóch pozostałych dużych sieci komórkowych (Plus i Orange) oraz na numery stacjonarne w Polsce i Unii Europejskiej. Każde zasilenie konta zadeklarowaną kwotą lub jej wielokrotnością będzie odpowiednio przybliżało użytkownika do zakończenia kontraktu i możliwości wymiany telefonu na nowy.

W Wystrzałowym MIXie na liczbę doładowań klienci będą mieli bardzo duży wybór telefonów, które mają być oferowane po bardzo atrakcyjnych cenach. Już w dniu premiery oferty będą dostępne od złotówki, m.in. Samsung Wave 533 (S5330) z systemem operacyjnym Bada, Nokia C5 z nawigacją Ovi Mapy czy muzyczny Sony Ericsson Zylo.

Użytkownicy tej oferty będą mogli również aktywować ekstrapakiety za 5, 10 lub 20 zł miesięcznie. Pozwolą one na obniżenie stawek za minutę połączenia do Ery i na numery stacjonarne nawet do 2 groszy, a za wysyłanie SMS-a lub MMS-a do 5 groszy.

Ponadto w pakiecie „Godzinka za grosze” ze wszystkimi numerami w sieci Era będzie można rozmawiać przez godzinę, płacąc tylko za 2 pierwsze minuty połączenia. W usłudze blueconnect Max klienci będą mogli za 9 złotych miesięcznie swobodnie korzystać z Internetu w telefonie bez obawy o dodatkowe koszty.

Patrząc na nową ofertę Ery, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że gdzieś to już widziałem... ;)

Źródło: informacja prasowa Era

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)