Wyświetlanie paska informacyjnego w oknie centrum powiadomień

Wyświetlanie paska informacyjnego w oknie centrum powiadomień

Wyświetlanie paska informacyjnego w oknie centrum powiadomień
Krystian Bezdzietny
02.08.2012 10:24, aktualizacja: 02.08.2012 12:24

W Cydii pojawiła się aplikacja NCFullStatusBar, która może ułatwić życie niejednemu użytkownikowi iPada z odblokowanym softem. Jej zadaniem jest wzbogacenie okna centrum powiadomień o dodatkowe informacje, wyświetlane tradycyjnie na pasku informacyjnym (status barze).

Domyślnie w centrum powiadomień iPada, poza odpowiednimi dla tego okna elementami, wyświetlana jest także godzina zaczerpnięta z paska informacyjnego. Zaletą okna centrum powiadomień jest to, że można je otworzyć w każdej chwili - podczas przeglądania menu, surfowania w Sieci czy używania pełnoekranowych aplikacji. Dlaczego więc w oknie centrum powiadomień iPada, poza godziną, nie ma informacji dotyczących zasięgu czy pozostałej baterii? To właśnie zmienia NCFullStatusBar.

[solr id="simblog-pl-59093" excerpt="0" image="0" _url="http://simblog.pl/nowa-funkcja-facebooka-pozwalajaca-zapisywac-posty-na-pozniej" _mphoto="facebook-ios-app-saved-p-63c7e23.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2716[/block]

Po zainstalowaniu tego narzędzia, jak można zauważyć na prawym screenie wyżej, w oknie centrum powiadomień będzie wyświetlana nie tylko godzina, ale wszystkie informacje, które normalnie pojawiają się na pasku informacyjnym. I nawet jeżeli pasek informacyjny będzie widoczny, to po zsunięciu okna centrum powiadomień będą dostępne informacje zarówno z paska informacyjnego, jak i zmodyfikowanego okna centrum powiadomień.

Aplikację NcFullStatusBar można pobrać bezpłatnie z Cydii. Dostępna jest w repozytorium ModMyI. Oczywiście do poprawnego działania wymaga zainstalowanego oprogramowania w wersji przynajmniej 5.0.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)