Xiaomi chce ładować telefony do pełna w 8 minut. Oto Hypercharge

Xiaomi chce ładować telefony do pełna w 8 minut. Oto Hypercharge

Xiaomi Hypercharge - szybkie ładowanie do pełna w 8 minut
Xiaomi Hypercharge - szybkie ładowanie do pełna w 8 minut
Źródło zdjęć: © Twitter Xiaomi
31.05.2021 08:48, aktualizacja: 06.03.2024 22:12

Ładowanie telefonu do pełna w 8 minut? To najnowszy pomysł Xiaomi. System ładowania Hypercharge sprawi, że problem nienaładowanego smartfona będzie znacznie mniej dotkliwy.

Ładowanie telefonu przez całą noc to relikt przeszłości. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem zapomnimy o podłączaniu telefonu do prądu na godzinę czy nawet pół. Xiaomi Hypercharge to system ultraszybkiego ładowania telefonów.

Xiaomi Hypercharge: szybsze ładowanie przewodowe i bezprzewodowe

Hypercharge ładuje smartfony z mocą 200 W przewodowo i 120 W bezprzewodowo. Takie parametry pozwolą naładować typowy smartfon przy użyciu przewodu w około 8 minut, a bezprzewodowo w 15 minut.

Rozwiązanie wydaje się być rewolucyjne. Żeby uzupełnić baterię do poziomu, który pozwoli swobodnie korzystać z telefonu przez cały dzień, wystarczy podłączyć go do prądu na czas picia porannej kawy czy wzięcia prysznica.

Szybkie ładowanie Xiaomi - czy to działa?

Brzmi pięknie, prawda? Nie możemy być jednak pewni jak faktycznie to rozwiązanie będzie działać, ponieważ na temat Hypercharge nie wiemy nic, poza podanymi przez producenta informacjami na temat zakładanego czasu ładowania.

Nie mamy pojęcia, które urządzenia będą mogły być ładowane przy użyciu tego systemu, ani kiedy faktycznie pojawi się on na rynku. Jedno jest pewne - warto czekać na kolejne informacje.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)