Xiaomi Mi Band 4 zadebiutuje w 2019 roku. To pewne

Xiaomi Mi Band 4 zadebiutuje w 2019 roku. To pewne21.03.2019 18:32
Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 3
Redakcja Komórkomanii

Mi Band 3 to niedroga opaska dla aktywnych firmy Xiaomi, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie dziwi więc, że Chińczycy pracują obecnie nad jej nową wersją. Co wiadomo na temat Xiaomi Mi Band 4?

David Cui w jednym z wywiadów poruszył temat opaski fitness Mi Banda 4, o czym donosi XDA-Developers. Dyrektor finansowy w firmie Huami, która dostarcza Xiaomi rozwiązania z kategorii wearable, potwierdził, że nowy sprzęt dla aktywnych trafi na rynek w 2019 roku.

Cui w krótkiej wypowiedzi stwierdził, że Mi Band 4 niekoniecznie zostanie zaprezentowany już w marcu czy kwietniu. Wynikać ma to ze wciąż świetniej sprzedaży Mi Banda 3 - firma z Państwa Środka nie chce "zabić" produktu wprowadzając zbyt szybko jego ulepszoną wersję.

Xiaomi ma starannie wybrać datę wprowadzenia do sprzedaży opaski Mi Band 4 i już teraz można spodziewać się, że produkt ten będzie cieszył się sporym zainteresowaniem. Opaska - jak poprzednie produkty z tej serii - ma być bowiem oferowana za stosunkowo nieduże pieniądze.

Xiaomi Mi Band 3
Xiaomi Mi Band 3

Warto dodać, że linia Mi Band jest motorem napędowym działu wearable Xiaomi, na czym korzysta również firma Huami. Chiński dostawca w 2018 roku poprawił wyniki finansowe aż o 78 proc., w czym zasługę miały zegarki z linii Amazfit oraz właśnie opaska fitness Mi Band 3.

Na chwilę obecną nie wiadomo czym wyróżniać będzie się Mi Band 4. Jedną z opcji może być dodanie kolorowego wyświetlacza, ale firma Xiaomi może sięgnąć również po bardziej precyzyjny pulsometr. Na szczegóły dotyczące nowego Mi Banda trzeba jeszcze poczekać.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)