Xiaomi Mi MIX już w jednym z polskich sklepów. Jest tylko jeden szczegół...

Limitowana edycja Xiaomi Mi MIX na aukcji WOŚP
Limitowana edycja Xiaomi Mi MIX na aukcji WOŚP
Mateusz Żołyniak

12.01.2017 14:35, aktual.: 12.01.2017 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma ABC Data, która jest jedynym oficjalnym dystrybutorem produktów Xiaomi w Polsce, przekazała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy limitowaną edycję modelu Mi MIX. Co więcej, użytkownicy mogą zapoznać się z tym modelem.

Możecie zobaczyć Xiaomi Mi MIX w Komputroniku

Mi MIX to jeden z najciekawszych modeli, jakie zaprezentowano w 2016 roku. Bezramkowy smartfon Xiaomi, który zamknięty jest w ceramicznej obudowie, ma wiele zalet, ale szeroka dostępność niestety się do nich nie zalicza - co miesiąc na chiński rynek trafia zaledwie 10 tys. egzemplarzy urządzenia.

Nie można więc liczyć na to, że wkrótce pojawi się międzynarodowa wersja urządzenia (z jesiennych nowości Xiaomi w Polsce pojawi się zapewne Mi Note 2). Nie oznacza to jednak, że użytkownicy w Polsce nie będą mogli na żywo zapoznać się z Mi MIX-em. Przynajmniej nieliczna ich grupa.

Firma ABC Data ściągnęła jeden egzemplarz bezramkowego modelu Xiaomi, który do 15 stycznia można będzie oglądać w salonie Komputronik w CH Wola Park w Warszawie. Warto dodać, że jest to limitowana wersja urządzenia z 6 GB RAM-u, 256 GB pamięci wbudowanej oraz otoczkami obiektywu aparatu i czytnika linii papilarnych zrobionymi z 18-karatowego złota.

Możecie go nawet kupić. Wspierając przy tym WOŚP!

Dystrybutor model ten ściągnął do Polski, aby wesprzeć WOŚP. Limitowana edycja Xiaomi Mi MIX trafiła na aukcję, z której dochód zostanie przekazany fundacji. Cena wywoławcza, czyli 3676 zł, odpowiada kwocie, w jakiej sprzęt dostępny jest na chińskim rynku. Aukcja potrwa do 24 stycznia.

Jasne jest, że tylko nieliczni będą w stanie zapoznać się z Mi MIX-em w CH Wola Park, ale za całą akcję dystrybutorowi i tak należy się spory plus.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)