Xperia X10 Mini, Samsung Galaxy S oraz Samsung Wave wkrótce na Wyspach

Xperia X10 Mini, Samsung Galaxy S oraz Samsung Wave wkrótce na Wyspach

Xperia X10 Mini, Samsung Galaxy S oraz Samsung Wave wkrótce na Wyspach
Przemysław Musiał
14.05.2010 08:30, aktualizacja: 14.05.2010 10:30

W zeszłym tygodniu informowałem Was, że wkrótce w brytyjskiej sieci Vodafone pokażą się dwa nowe telefonu – BlackBerry Pearl 3G oraz Nokia C3. Jak się jednak okazuje nie będą to jedyne modele, które w najbliższym czasie zawitają do tej sieci komórkowej (i w ogóle w Europie).

Vodafone powiększy swoje portfolio także o trzy nowe modele telefonów – dwa Androidy, czyli Sony Ericsson Xperia X10 Mini oraz Samsung Galaxy S i9000, a także pierwszą słuchawkę z bada OS – Samsung Wave S8500.

Obraz

Choć sieć komórkowa nie podała jeszcze dokładnej premiery tych telefonów w swojej ofercie, to wydaje się bardzo prawdopodobne, że trafią one do Brytyjczyków jeszcze przed końcem czerwca. Kolejną zagadką jest cena oraz plan taryfowy dotyczący nadchodzących telefonów.

Jak więc widać kolejne nowości szykują się w ofercie telefonów na wyspach. Miejmy nadzieję, że z UK jest już krótka droga do wejścia tych modeli na polski rynek. Przy okazji warto sprawdzić, jak prezentuje się Samsung Wave S8500, który właśnie teraz jest w naszej redakcji na testach.

Obraz

Źródło: UnwiredView

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)